Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vásároltam egy ABC design 3...

Vásároltam egy ABC design 3 TEC babakocsit aminek most kitört az első kereke hol lehet hozzá kapni valaki esetleg tudja e? www.bebemarket. Bg/en/item/Baby-strollers/ABC-Design-3-Tec-2011-gold-black-2 807. html a babakocsi ilyen

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi Brendonban rendeltettünk után ABC desing kereket, oda mentünk be személyesen, s intézkedtünk.
2014. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, a kocsit nem a Brendonba vettük, először emiatt kötekedtek, de rámenősök voltunk, mondtuk nekik, hogy ez most itt nem mindegy, ő fog keresni a behozott alkatrészen, örüljön neki:-) szerencsére leesett nekik a tantusz, hogy azon is lesz haszon.


Aztán a Boráros téren van egy muki, aki babakocsi szerelő, tök komoly. Fent van valahogy a neten, ha lesz időm megnézem neked. Ő nem csak szerelni tud, hanem alkatrészei is vannak, mi hozzá vittük, és rájöttünk, először hozzá kellett volna menni, mert ő olcsóbban tudott volna bele alkatrészt.

még jelentkezem ha megtaláltam a pacákat, ja és kb 5 perc alatt csinálta meg bakfitty pénzért:-)

2014. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ohh de jó lenne köszike amugy megkérdezhetem, hogy ha rendelek a bergontól milyen ár kategóriába lenne amugy én csongrád megyében lakom ... :)
2014. ápr. 3. 14:00
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs elírtan brendon
2014. ápr. 3. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi, most jutottam el idáig, mert játszótérre KELLETT MENNI :-)

Asszem amúgy a Brendonban 14.000 -ért hozták be a kereket a németektől.

A pasi meg féláron is adott volna valamit, úgy emlékszem, de már közel másfél éve volt, ezért őszintén nem emlékszem.

2014. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húú, azt nem tudom, hogy Brendon van-e pl. Szegeden, ezekről semmit nem tudok, de ez a pesti emberke ez nagyon ott van, egy ilyen kicsit elvont szerelőt képzelj el, akinek ez a "hobbija is", ilyen régi vágású ember, nem a pénzre megy.

Sajnálom, ha a távolság miatt nem tudjátok megoldani esetleg:-(

2014. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az információt, akkor nekem is rendelnem kell, ez van minden jót kívánokt! köszike mégegyszer az infót!
2014. ápr. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!