Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ennek a két a blognak...

Milyen ennek a két a blognak az első benyomása?

Figyelt kérdés

Kezdő blogdesigner vagyok, most lettem kész az új külsővel, a véleményetekre lennék kíváncsi.


Szóval nem reklámozni, hirdetni szeretném, csak a kinézetről alkotott véleményetek érdekelne ennél a két blognál:


[link]


[link]


Előre is köszönöm!



2013. okt. 4. 10:29
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
Az első még oké ... de ez a fekete háttér a fehér keresztekkel, egy 22"es monitoron, rohadtul húzza a szemet ... gyakorlatilag elvonja a figyelmet a tartalomról, eltörpül mellette, és valóban zavaró is!
2013. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az első jó, a másodiknak nem jó a kinézete
2013. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 edemmester ***** válasza:

Az első: A tartalma igényes, a kinézete is rendben van. Persze kötekedni tudnék azért, mert kb minden blogban akadak olyan dolgok amik szerintem nem stimmelnek, de ez csak az én véleményem, és az átlaghoz képest a tiéd nagyon jó munka.

A második: A kinézete valóban eléggé gázos. Tartalom pedig kb semmi nincs rajta, így semmit nem tudok nyilatkozni róla. Talán majd visszanézek párnap múlva ha lesz már valami, aztán dobok privátot.


Ha bármi kérdésed van vagy ha segítség kell akkor írj privátban!

2013. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Másodikon a teljesen fekete kínézet mindent elront, és azok a keresztek "égetőek" a fekete háttér mellet!
2013. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az első blog kinézete kellemes, hívogató, nem valami rikító pinkség :D

a másodiknál a fekete meg a keresztek mindent elrontanak

2013. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!