Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozott babám csak akkor...

Hordozott babám csak akkor van csendben ha érdekes helyen sétálok vele, nektek hogy működik?

Figyelt kérdés

Már a lakás se tetszik neki, csak ha világot látunk és mozog. Szerettem volna ha együtt tudunk főzni, vasalni, de így még boltba se merek menni, mert a pénztárnál biztos sírna.

20-30 perc alatt kint elalszik, de ha leülök általában felébred.

Sokat még nem volt benne, egy idő után változhat? 4 hónapos, 1 hónapja próbálkozunk.



2016. jún. 14. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
keress neki egy kényelmes babakocsit amiből nyugodtan nézelődhet és kényelmesen mozoghat :) kagyló pózban (max 30-40 fok) most már nyugodtan beleteheted
2016. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
főzés vasalás: mi pihenőszéket vettünk, abba fektettem bele, kezébe adtam mindenféle érdekes dolgot (kulcs, füzetke, kanálka stb) és simán el nézegette míg én főztem.
2016. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elöl hordozod még? Ekkora baba már nézelődni szeret, ha ébren van, csípőre vagy hátra szoktuk kötni kendőben.


Ha háton is sír, amikor felébred, akkor sorban állva is tudsz ringatózni vele, nem kell mozdulatlanul állnod, a babakocsiban is előre-hátra ringatják a babákat.


Házimunka: szintén a lágy ringatást/ringatózást ajánlom.


Én nem hiszem, hogy ha a testen ringatott baba sír, akkor egy pihenőszékben csendesen nézelődne, de persze ki kell próbálni.

2016. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Leginkább elöl, néha csípőn volt, hátra nem mertem még tenni csak próbálkoztam de a tökölés eleve nem jött be neki, valószínűleg elmegyek klubba.

Babakocsiban ha mozog elvan, néha megemelem kicsit a mózes fejrészét, de ott nem olyan fontos neki a nézelődés.

Hintában szintén csak akkor nem sír ha mozog, mellette kell ülni, fix hinta.

Pihenőszéket terveztem venni, hátha ellesz benne, bár ha nem mozog nem tudom mit fog csinálni, talán ha rezeg..

Az autós hordozó hasonló, az is addig jó amíg megyünk, néha akkor sem.

Kézben általában elvan egy helyben ülve is.

2016. jún. 14. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi babànak is hasonló (5 hónapos), de nekem még séta közben sincs el a hordozó van. Mi mai teit vettünk és 2 hónapos kora óta próbálkozunk, de ordít benne. Aztàn vettünk pihenő széket, ami max 10 percig jó neki és ott is sír. Nekünk a babakocsiban kb.20 percet van el, ha ébren van, majd sír és ki kell venni. Kézben szeret a legjobban lenni és a jàtszószőnyegén, de itt is csak fél óràig. Ő egy ilyen baba. Vele mindig menni kell, új dolgokat mutogatni, jàtszani. Nagyon érdekli a környezete, szereti ha történik körülötte valami.
2016. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!