Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A kendőben hordozott baba...

A kendőben hordozott baba gerince nem fog elferdülni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2015. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Miért merül ez fel? Az a tartás számára a normális. Kényelmes.
2015. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kijelentőmódban nagyon helytálló ez a mondat.

Vagyis igen, a kendőben helyesen hordozott babák gerince nem fog elferdülni, nagyon-nagyon egészséges kendőben hordozni a babákat.

2015. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
De valasz nem jott h miert jo! Azt tudod h miert? Vagy csak mert hallottad vagy mondtak? Mert szamomra is elegge erdekes pozicioban van az a baba akit hordoznak, en spec semmilyen egeszsegeset nem latok benne. Soha, semmilyen formaban nem hordoztam magamon. Viszont birom ezt a hozzaallast h mar pedig ez a jo, mert most ez lett a legnagyobb divat, megmagyarazni a konkret okat senki nem tudja. Csak h jo!
2015. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2015. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
2015. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

a mehedben gerincferdulest kapott? na latod, hogy nem :)

az a poz amiben van kendobe kotve, az a normalis.

2015. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bennem azért merült fel, mert az egyik gyerekem elég erősen gerincferdüléses lett, keresztirányú scoliosis lett 4 éves korára, az egyik lapockája 6, később 8 centivel volt lejjebb, mint a másik. Én merev hátú hordozóban hordoztam, de elég korán beleültettem az akkor divatos merev műanyag chicco hordozóba/ülőkébe is, még nem volt 6 hónapos az biztos. És így utólag nem tudom, nem amiatt lett-e neki ez, mert még szerintem gyenge volt a gerince, nem tudta magát megtartani rendesen és nem egyenesen ült benne. Persze azért nem volt benne órákig. De amiket mostanában látok kendőket, abban a baba össze van kucorogva, nyeklik-nyaklik és számomra ez elég aggasztó. Mert a Heim Pál ortopédia rendelője már 10 éve teljesen zsúfolásig telve volt gerincbeteg gyerekekkel.
2015. máj. 10. 20:21
 9/20 A kérdező kommentje:
A méhemben azért rendesen ki volt bélelve, és vízben lebegve az én súlyom sem olyan, mint amikor egy függőágyban fekszem. Nekem a függőágy sem túl kényelmes.
2015. máj. 10. 20:23
 10/20 A kérdező kommentje:
De gondolom orvosok, kutatók ezt már kivizsgálhatták és vannak statisztikák és itt az egyik cikkben is azt olvastam, hogy ezáltal még jobban erősödnek az izmai a babának. Csak nekem sosem mondta meg az orvos, hogy mi okozza a gyerekeknél ezt a rengeteg gerincferdülést.
2015. máj. 10. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!