Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha túl korán jönnek érdekes...

Ha túl korán jönnek érdekes tünetek amire azt hihetjük hogy a baba végre sikerült, mindig csalódás végül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemes igazságot nem tudok nyilván, de nálam eddig mindig az volt. Akiknek tényleg sikerült a baba ismerősi körben senki nem érzett egyáltalán semmit. Mindenkit megkérdeztem. Nyilván nem ismerek mindenkit a világon.
2016. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálam is mindig ez volt. aztán amikor terhes lettem, nem éreztem semmit.

30hkm

2016. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. A fiam 2évig váratott magára akkor sikerült mikor tervben sem volt, csak egyszer egyszer tudtunk együtt lenni az utolsó három hónapban. Egyedül kulcsont körüli fájdalom amire emlékszem de nem tudom mennyivel előbb kezdődött meg egy csepp vér egy héttel mensi előtt de már arra sem emlékszem miért figyeltem fel erre, mert valahogy direkt néztem nem e megjön. Erre ma rájöttem hogy ugyan úgy fáj a mellemm , már lassan a komfort zónámat súrolja és görcsölget a hasam de még bő egy hét van a haviig, de babához is túl kotai. Nem tudom mi ez, de ilyennel nem ciki orvoshoz rohanni?
2016. jún. 9. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem végülis egy olyan belső hang súgta mindig hogy vegyem komolyan a jeleket. Most a legutóbbi esetben pl menzesz elött néhány nappal totál elmúltak a pms tünetek, amik elötte mindig voltak. Aztán a nemvárt napján nem tudtam meginni a kávém, és akkor lett pozitív a teszt, most 33 hetes vagyok. Az elsö gyereknél, szerdai nap kellett volna megjönnie, előtte szombaton majdnem elájultam, de csak arra gondoltam hogy az új munkahely biztos fárasztóbb és letrheltem magam. Majd az egyetlen gyanúra okot adó jel a krémes fehér folyás volt semmi más, 5 nap késés után teszteltem pozitivat. A másodiknál nem tudtam kiszámolni a pontos napot mert menzesz elött 3-4 nappal már elkezdtem barnázni, és sosem úgy jött meg h a 28. Napon elkezdődött a barnázás és a 31re megjött volna, hanem hol így hol úgy. Ott is egy szédülős rosszullevős nap volt ami miatt gyanakodni kezdtem. Az összes többi esetben mikor nem voltam terhes a szokásos pms tünetek voltak amiket vagy bemagyaráztam magamnak és csalódtam, vagy úgy fogtam fel hogy az a hónap sem a mienk
2016. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ezzel még ne menj orvoshoz úgysem tud mit mondani erre, vagy megjön vagy nem, látni sem látna semmit az uh ennyi idövel a menzesz elött.várd ki azt az egy hetet és utána kiderül. Drukkolok!
2016. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy túl korán? :)

Nyilván másnap korai, de nekem a nemvárt előtt pár nappal a hányinger mindig biztosat mutatott.

2016. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És pecsételés is volt előtte beágyazódáskor, az sincs mindenkinek, nekem mégis mindig volt. Nincs szabály.
2016. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj nem terheség miatt gondoltam orvoshoz menni, hanem hogy mégis mi ez. Nem kicsit fájnak a dolgok, konkrétan az este a mellszurka és a mensi görcsök együtesétől nem tudtam aludni. Most déli pihi uzáán ahogy indultam tornázni alig tudtam kiegyenesedni úgy fájt a mellem tartó izom vagyis a a kulcsont és a mellem között, azt hittrm leszakadnak, egyébként is olyanok mintha lovakat pakoltam volna bele....

Nem hiszem hogy ez még elmegy szokásos pms tünetnek, persze lehet tévedek....

Az émelygés elfogadom hogy bemagyarázom de ezeket...és nem.alacsony a fájdalom küszöböm...

2016. jún. 9. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még az is lehet, hogy tényleg terhesség.
2016. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!