Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Találtam egy jó babakocsit...

Találtam egy jó babakocsit nektek mennyire tetszik? Erős masszív jó a rugózása és árban is jó. Barátnőm is ilyet vett és nagyon meg van vele elégedve.

Figyelt kérdés
Bár még csak 12 hetes vagyok és még korainak tartom a vásárlást de ha még később is meglesz akkor tuti megveszem. Gyönyörű megkímélt állapotban van igaz kicsit messze hozzánk de lehet alkudni is az eladóval. Te mennyi idős terhes voltál mikor megvetted a babakocsit? [link]
2016. jún. 15. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a ti elvarasaitoknak megfelel, akkor rendben van. Viszont szerintem ez egy kisejezetten lanyos babakocsi, igy en biztosan varnek meg, amig kiderul a neme.
2016. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én is néztem ezt a fajtát, nekem nem jött be. mondjuk olcsóbban hirdetik mások az övéket, kéket 40-ért is találtam mikor ezeket kerestem, szóval picit sokallom. újonnan 80.párezer, én egy újonnan 150E-s babakocsit vettem használtan 47-ért...


egyébként nekem az nem jött be nagyon, hogy a vázra nem lehet csak úgy rápattintani az elemeket, pedig pont az lenne a célja, hogy a baba ne ébredjen fel.

pl. a vector vagy austin olyan, hogy csak ráteszed a vázra és már stabilan rajta is van. a camareloval meg piszmoghatsz meg alakíthatod át.

a pöttyök nagyon tetszenek rajta, de tényleg nem túl jó kocsi és nem túl jó vétel ez, 12 hetesen biztos nem ugranék bele ebbe, max 36 hetesen ;)

2016. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes reklám ;)
2016. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Meg be vedd ennyiért!!!

A Bergon honlapján csak 10ezerrel több, és mégiscsak vadiúj, nem kell a szállítással sem bajlódnod.

[link]

:)

2016. jún. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jajj de reklám :)
2016. jún. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Használt cuccot az eredeti ár fele felett venni szerintem balekság...mondanám, hogy ne vedd meg, de te nyilván a hirdető vagy.
2016. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én inkább a reális árat úgy számolom, hogy: használt ár = (eredeti ár - Áfa)/2


Az más kérdés, hogy a kisgyerekes anyukák valami eszméletlen mód el vannak szállva amikor a használt cuccaikat beárazzák. Pl. csak a tegnapi kiakadásom: Storchenwiege hordozókendő használtan 22 ezer, újonnan a webshopban 23 ezer... Vagy használt lego duplo doboz és papírok nélkül csak kicsit karcosan 4500, új ár 5000. És nyílván vannak akik megveszik anélkül, hogy előbb megnéznék az új árát, különben nem volna értelme ilyen drágán hirdetni.

2016. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sztem is drága ennyiért ez a kocsi. A Facebook csoportban 30 körül mennek ezek a fajták.


Utolsó: a hordozókendők tartják az árukat, ugyanannyiért mennek el, amennyiért megveszed őket.

Legót sosem vettem használtan...

2016. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért tartják az árukat a kendők, mert van aki megveszi annyiért (kereslet-kínálat). Tudom, be van törve meg minden (ezt akár hozzáadott értéknek is lehet tekinteni), de ilyen kis árkülönbségnél már inkább megveszem újonnan. Ráadásul az áfát ne számítsuk már bele az értékbe, mert az adó, és nem a termék ára! Tehát ha valaki drágábban adja a használtat mint az új nettó ára, az azért már na... A Storchenwiege Inka 4,6-oast én is megvettem azonnal 15-ért, mert "ahhoz képest" ez tényleg jó áron volt. És mondom, a kendő csak egy példa, de utazóágyat és etetőszéket is használtan kerestem, de olyan trágya állapotúakat adtak 3-4 ezerrel olcsóban az új árnál, hogy szörnyű.
2016. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Ennyiert arulod ? Ujonnan sem sokkal tobb ! Ez amugy nemhirdetesi oldal ...
2016. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!