Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto Solaris, Tako captiva,...

Bebetto Solaris, Tako captiva, vagy Baby design lupo babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja egymáshoz viszonyítani hármat, melyik mivel jobb-rosszabb a másiktól. Az árát látom, tapasztalat érdekel. Captivát láttam, nagyon szép a huzata, jó az anyag, tetszett a sportrésze, de az irányíthatósága az akadályokon nem győzött meg. A másik kettőt viszont nem tudom.
2016. jún. 21. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk Lupo Comfortot. A Bebettot megnéztük, képen tetszett, élőben behemót, nehéz.

Hasznàlati tapasztalat nincs, a BD-t több boltban dícsérték, hogy nincs velük gond, àrkategóriàjàban megbízható. Maxi cosi hordozót vettünk hozzà.

A boltban minden kocsival közlekedtem viszonylag sokat, kis helyen, fordulókat kipróbàlva, könnyedén ment.

Chippolino, Cam és peg Perego között gondolkodtunk még.

2016. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól értettem, könnyebb, mint a bebetto? És a mózesük között van különbség?
2016. jún. 21. 08:06
 3/12 anonim ***** válasza:

A Tako-t nem ismerem. Nálunk a Baby design (igaz sprint plus) volt a befutó, de utána rátaláltunk a Solaris-ra. Végül a Bebetto mellett döntöttünk. Mindkettő márkáról jókat hallottunk, szóval bármelyik mellett döntesz, nem lősz mellé.


Ami miatt a Solaris mellé tettük a voksunkat:

1. picit nagyobb, vagyis mind a mózese, mind a sport része tágasabb. Mivel téli babánk született, így ki akartuk húzni a hideg hónapokat, sok ruhával a mózesben. Sikerült is 7 hónapig használni, de akkor is csak azért váltottunk, mert forgott a lány benne és féltünk, hogy kiesik.

2. Magasabban van benne a gyerek. Így nem a legalsó szmogot szívja (bár felénk kevésbé van) és nekem sem kell mélyre hajolgatni.

3. Nincs a kerekek között keresztrúd.

4. Kipróbálva nekem jobban irányíthatónak tűnt. (De ez egyéni, lehet neked a másik jobb.)

Minden egyéb kritérium (ami nekünk fontos volt) mindkét kocsiban megvolt.


Mióta használjuk azt is elmondhatom, hogy minden terepen simán eltolom, nincs semmi probléma vele.

2016. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talàn 2 kgal nehezebb a Bebetto vàz. Amúgy hasonló kategória a kettő, innentől egyéni véleményem, aprósàgokon múlik nektek melyik jön be. Amit a 2.írt, mi pont azok miatt nem a Bebetto mellett döntöttünk, de ettől nem rossz, csak màs a szempont. Ha leszűkítetted 3-ra, ami tetszik, érdemes elmenni kipróbàlni, ha van lehetőséged rà. Mi is így van tettünk. A Sajàt véleményed itt fontosabb màr. Jól ezek a babakocsik, bàrhogy is döntesz. A Takot viszont nem ismerem én sem.
2016. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos csak netről tudok rendelni, ahol van készleten, azok a helyek messze vannak. Itt a közelben senki nem használja egyiket se. A sportrésze a Bebetto-nak vagy a Lupo-nak nagyobb? És a mózes?
2016. jún. 21. 09:38
 6/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló a Sprintet hasonlította a Solarishoz. Lehet, hogy a Lupo sportrésze magasabban van? Nekem ez is számít.
2016. jún. 21. 09:40
 7/12 A kérdező kommentje:
Még egy: a Lupo sportrésszel összecsukható?
2016. jún. 21. 09:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel csak az egyik van még, nem tudom összehasonlítani mennyivel kisebb a Lupo. Nekem rànézésre, érzésre nem volt élőben szimpi a Bebetto. De ma meg ràcsodàlkoztam az utcàn egyre, hogy mennyire nagyon tetszik, és Bebetto volt, nem tudom melyik típus, de csepelen abból biztos nem volt kirakva, mert tuti megvettem volna. Szóval vannak kisebbek is. Youtubon vannak videók, biztos pontos méret leíràsok is vannak a gyàrtó honlapjàn.


Lupo sport része nem összecsukható, le kell venni és a vâzat összehajtani.

2016. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézd meg mindet élőben. Ha emelgetned kell a babakocsit, akkor egyik sem neked való. Ha nem kell emelgetned, és a tömegközlekedésben is tudod, hogy maximum alacsonypadlós buszon jársz, akkor nagyon jó babakocsi mindhárom. Illetve a helyedben még megnézném ezt a kettőt: Dorjan Danny Sport és White Lux. Én is néztem ezeket mindet, és a White Lux-t választottam. De nekem egyáltalán nem kell emelgetnem, és a csomagtartónk is hatalmas (családi autó).


Ha emelgetned kell, ha sokat tömegközlekedsz vagy ha kicsi a csomagtartótok, akkor felejtsd el ezeket a babakocsikat, mert utálni fogod őket. Ha ezek egyike sem igaz rád, akkor mindhármat imádni fogod.

2016. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Lupot. A váza jónak tűnt, de a táskája meg az alsó kosara szerintem gyengébb, mint a Tako-é. És kisebb is. A Tako-ból nincs kispórolva az anyag, és annyival nem drágább. Maradok a Tako-nál.


Előzőnek: A White Lux az Raf-pol, azokat nem dicsérik. Te mióta használod, meg vagy elégedve vele? És a sportrész öve vállrésznél állítható? (A háttámlába szokott lenni 2 vagy három vágás, ahová be lehet fűzni, arra gondolok.)

2016. jún. 28. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!