Bomboske kérdése:

Újszülött hordozása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igaz, hogy újszülöttet csak kendőben jó hordozni? Én ezt találtam. Ismeri esetleg valaki? Most megyek haza és jó lenne vmit szerezni. A kendős megoldások nem szimpatikusak és drágák is.


[link]


2016. jún. 28. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

óóó #10

inkább ne linkeltél/írtál volna...

2016. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért borzasztó a hordozás kendőben? Nem értem. Én, amikor rátaláltam teljesen véletlenül, akkor odáig voltam, meg vissza, pedig még kötni sem tudtam jól. Azóta megtanultam és a fiam is nagyon szerette.

Télen nem kellett rettegnem attól, hogy átfagy a gyerek, mert a saját testemmel melegítettem, el is aludt állandóan. :) Soha nem volt hideg még a pofija sem.

Nyáron meg a saját testem nem engedte felmelegedni. Anatómiai szempontból meg tökéletes eszköz, ortopéd orvosok szerint is. Nem értem mi a borzasztó benne.

Bár én kendő párti vagyok, se a karikás, se a csatos nem jött be.

Első voltam.

2016. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom olyan pontot le, aki még az életben nem próbálta. Van yan, hogy kengurut kendőre cserélnek, de fordítva nem nagyon. Gondolom nem véletlen.
2016. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

Kezdetektol hordozom a kislanyom, babakocsink nincs is. Egy hosszu, szovott Nanduval kezdtem, 4000 ft volt es bar kezdo anyukaknak nem idealis annyira, az ara miatt megis megert egy probat. Nagyon jo dontes volt. Azota van tobb kendom, hosszu, karikas, kisbabas, nagybabas, mei tai, csatos es imadom oket. A 11 kg-os gyereket meg mindig hordozom, mar csak a hatamon, de meg nem tud menni, igy ez a kizarolagos lehetoseg nalunk.


A hordozas egyebkent nem csak fizikai ertelemben egeszseges, de a baba erzelmi, idegrendszeri fejlodesenek is idealis alapvetoen a testkontaktus miatt, ami ujszulott korban kifejezetten szukseges.


Aki erre azt mondja, hogy borzaszto, az tajekozatlan es aki szimplan kenyelmi es anyagi okokbol kenguruba tenne az ujszulottjet, inkabb tenyleg valassza a babakocsit, az legalabb nem vagja haza a baba gerincet.

2016. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!