Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nekem babakocsit...

Tudnátok nekem babakocsit ajánlani? (szempontok lent)

Figyelt kérdés
Babakocsit szeretnék választani, de annyiféle márka, szempont, stb van, hogy nem jutok dűlőre. Maximum 150.000 ft legyen az új ára, ebben már legyen benne a mózes és a sport rész (a hordozónak nem kell hogy benne legyen feltétlen, mert azt kaptunk, de előny persze, ha az is benne van az árban). A fővárosban lakunk úgyhogy nem olyan fontos hogy terepen tudjam tolni, bár itt-ott a járdák minősége vetekszik egy erdei úttal :D Első emeleten lakunk lift nélkül, minden nap fel kell majd cipelnem, úgyhogy ne legyen 200 kiló és minél kisebbre lehessen összecsukni, mert csak az előszobában tudom majd tárolni illetve néha ha utazunk szülőkhöz, akkor kocsiba is be kell férjen. Ennyi lenne. Szerintetek az ilyen 100-150 ezres felső határig melyik a legjobb kocsi a piacon?
2016. jún. 29. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Használt kocsin gondolkodtál már? Szerintem érdemes, mert sokkal jobb babakocsit jóval olcsóbban kaphatsz.

Nekem Quinny van, bár csak sportkocsi (Quinny Zapp), de nagyon szeretem. Van olyan is ebben a márkában (Pl. Quinny Buzz), amihez lehet mózest is venni, én ha most vásárolnék, ezt választanám szerintem. De nem próbáltam ki sosem ezt a típust, szóval azért nézegess még, meg várd meg a többiek javaslatait. Ha mózest és a sportrészes kocsit is megveszed újan, akkor többe kerül, de biztos lehet találni használtan jó állapotút.

2016. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!