Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vennétek a...

Milyen babakocsit vennétek a következő szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Legyen hozzá (vagy kapható legyen hozzá) csatlakoztatható autós hordozó, nagy kerekei legyenek, ne legyen ormótlan és nehéz (tömegközlekedés miatt), legyen tartós, egyszerűen kezelhető.


Első gyerekünket várjuk, teljesen tapasztalatlan vagyok a témában. Fényképen nagyon sok modell tetszik, de inkább hallgatnék olyanokra, akik évek óta használnak egy-egy modellt. Nem csak a jó, de a rossz tapasztalatok is érdekelnek!


Köszönöm. :)



2015. ápr. 20. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 favorit van.

Egyik: [link]


Másik: [link]


Harmadik: [link]



Az ABC Design rettentő könnyen irányitható, hatalmas kosara van, és könnyű is! Viszont nagyon széles a hátulja. Ha megnézed a használt ABC Designokat még ártartó is, ugyanis nem nagyon van 60-80 ezer alatt 2 funkciós kocsi!


A Mamakiddiest is nagyon sokat dicsérik. 80 ezerert full extrás kocsit nem nagyon kapsz csak olyan lengyel kocsikat mint Raf Pol, Baby Lux, Baby Merc,.... stb stb... Ezek dög nehezek, és hatalmasak, ami mondjuk a baba szempontjábol tökéletes, viszont tömegközlekedni nem lehet velük!



Itt lehet érdeklődni de én mindenképp azt ajánlom hogy menjetek el egy pár bababoltba, mint Brendon, Babaszafari, Mini manó, és nézzétek meg emeljétek fel, tologassátok egy kicsit! Nekem is volt elképzelésem hogy mit szeretnék, majd elmentünk megnéztük és helyette találtuk az ABC ket...

:))

2015. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm, az első nagyon tetszik, jó nagyok a kerekei is. :) A márkával kapcsolatban akkor jó a tapasztalat?
2015. ápr. 20. 10:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindkét márka szerintem nagyon jó! Persze vannak még márkák mint Quinny, Maxi Cosi, vagy Concord... De ezek nagyon nehezek, és igaz nem kérdeztem milyen árban gondolkoztok, de ezek drága kocsik újonnan...
2015. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Árban még nem határoltuk be, első körben azt szeretném tudni, mit érdemes megvenni, ebből majd kialakul, mennyi lesz érte a reális kiadás. :)


Az fontos szempont, hogy könnyű legyen a kocsi, nem vagyok egy testépítő alkat. :)))

2015. ápr. 20. 10:34
 5/17 anonim ***** válasza:

Amugy, ha itt olvasgatsz, akkor majdnem mindegyik márkáról tudsz olvasni, jót és rosszat is. Mivel mindenkinek más a szempontja, ki mit keres, kinek milyen körülményeknek kell megfeleljen a kocsi, ezért vannak rossz és jó vélemények is, viszont én az ABC Designről még nem olvastam itt rosszat! Jó tágas a mózese a sport része, tényleg nagyon könnyű tolni, és nagyon stabil! Amit lehet olvasni az a 3 kerék miatt van, hogy meg kell vele tanulni padkázni, dehát ez az egy ami negativ! Én nagyon várom már hogy meglegyen, és tudjuk használni:))


Te mikorra vagy kiirva kedves kérdező?

2015. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Armadillo Flip a legkisebb ami most kapható.Nézd meg.
2015. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szeptember elejére várom. :)

Tudom, még korai, csak úgy vagyok vele, hogy ha valami miatt hamarabb érkezne a baba, addigra is legalább legyen egy elképzelés. Így még bőven van időnk nézelődni. Ha a férjemnek egyedül kéne választania úgy, hogy én még nem néztem utána, elég nagy bajban lennénk. :)))

2015. ápr. 20. 14:22
 8/17 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az abc design- ok nagyon jók!Én több modellt használtam.(mamba,több sport kocsi,jelenleg a zoom)

Nagyon megbízható márka soha semmi bajom nem volt vele.

A mamakiddies- t is nagyon istenítik.

A quinny is nagyon jó,jelenleg használom a quinny buzz xtra4-et is.

Az ár általában tükrözi a minőséget.Érdemesebb kiadni rá egy nagyobb összeget( ha van rá keret),minthogy később állandóan cserélgetni kelljen.

2015. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai:) én már úgy nézegettem őket neten hogy terhes sem voltam:) kell az idő míg ki tudod választani a megfelelő babakocsit:) annyi van olyan sok a választék hogy tájékozódni kell! Elkapkodni abszolút nem szabad... egy rossz kocsi megkeseriti az életet, főleg ha aktívan fogod használni l...


Úgyhogy boltra fel:)

2015. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!