Treni kérdése:

Milyen sport babakocsit ajánlanátok, ha a következők lennének a szempontok?

Figyelt kérdés

Átlagnál kicsit nagyobb babának lenne, kisvárosban élünk kissé nehéz terepviszonyok között, lépcsőznöm kell vele (szóval ne legyen túl nehéz), csomagtartóba beférjen, könnyen lehessen vele tömegközlekedni is (kocsi apánál van napközben), egy kézzel is könnyen irányítható legyen (bevásárlásnál) és mivel magas vagyok ne legyen útban a hátsó tengely (vagy állítható tolókar? ,nemtom).


Jelenleg Lorelli Foxy sportkocsink van,de borzasztóan utálom.Folyton belerúgok a tengelybe,a boltban össze-vissza csúszkál a kereke,alig lehet tolni.Félkézzel még az utcán sem lehet vele közlekedni,iszonyatos erőkifejtés kell ahhoz is,hogy bevegyünk egy kanyart.Jelenleg 11 hónapos a lánykám,de szerintem télen nem fog beleférni a vastag szerelésében.


Ha tudna valaki valami használható sportkocsit ajánlani ,azt nagyon megköszönném.



2015. ápr. 21. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát fél kézzel nem sok fajtát fogsz irányítani.

Talán Touragót nézzél.

2015. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Abc design avito
2015. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában keresel?
2015. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha egy kézzel akarod irányítani akkor olyan kell melynek a tolókarja egyben van,nem kétkaros.

Touragot nem javasolnék,nekem az volt az első,a sport része borzasztóan keskeny.

Fontos szempont hogy mennyit szánsz rá.

A Quinny kocsik nagyon szélesek.

Használtam az Abc design avito-t,az is egy jó széles kocsi és nagyon könnyen irányítató.

2015. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Baby Design Sprint: [link]

Nekünk a 3 az 1-ben változata van a kezdetektől fogva, és minden feltételnek megfelel, amit leírtál. Most múlt 1 éves a kisfiam, így körbenéztem, hogy találok-e esetleg jobb sport babakocsit, amire megérné lecserélnem, de nem találtam. A mások által írt Abc Design Avito volt nálam is az egyik esélyes, de még az sem győzött meg, ugyanis nehezebben volt irányítható és kisebb a bevásárlókosara. Úgyhogy maradunk ennél, legfeljebb ebből veszünk újabbat, mert nekünk még régebbi változata van :)

A Lorelli Foxy-t is próbáltam, és ég és föld a kettő irányíthatóság szempontjából.

Ha olcsóbbat vagy kisebbet keresel, akkor a Baby Design Tiny-t is érdemes megnézni, mi olyat a nagyszülőkhöz és nyaralásokra vettünk: [link]

Nem bírja annyira jól a terepet, mint a Sprint, kisebb is, de a Lorelli Foxy-nál jobb ez is.

2015. ápr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a Touragó kicsit keskeny, főleg nyárra jó, de baromi könnyű és egy kézzel összecsukható.

Nekünk ezen kívül csak Conecó van ami nagyon széles, terepre is tökéletes, de baromi nehéz és felfújható gumis ami macera ha kilyukad, de nem drága kocsi a többit nem ismerem.

2015. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most épp van miből gazdálkodni,úgyhogy az árkategória nem annyira szempont.Megnézem mindegyiket,amiket ajánlottatok/ajánlotok.
2015. ápr. 22. 12:33
 8/13 anonim ***** válasza:
quinny zapp xtra 2. Én szinte csak fél kézzel irányítom. :)
2015. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem mindegyik kocsit.Mindegyik tetszik,de a quinny-nek a kereke nekem kicsinek tűnik.Vagy bírja az is a rosszabb terepet?Mert ugye nem csak a könnyen irányíthatóság a szempont.

A baby design sprint kocsi már a terhesség alatt is tetszett,csak azt hittem,hogy a kerekei nem bírnák a terepet,a képeken azok is kicsinek tűntek,de ezért is kértem tapasztalatokat,mert a képek csalókák lehetnek.

Az avito is nagyon tetszik,de ha a sprint is tudja ugyanazt,akkor inkább azt veszem meg,mert olcsóbb.

Köszönöm a segítséget!

2015. ápr. 24. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:
TFK Dot. Nagyon hasonló a Quinny Zapphoz, de sokkal nagyobb. Viszont kisire csukódik.
2015. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!