Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szeptemberben születendő...

Szeptemberben születendő babámnak szeretnék babakocsit vásárolni. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lakótelepen lakunk, liftes házban, lépcsőn nem kell cipelnem. Viszont sokat fogunk bkv-zni, ezért ne legyen túl nehéz. Multifunkciósat szeretnék, tehát legyen hozzá hordozó, mózes és sport rész is. Mindegy hogy új vagy használt, de férjen bele max 80.000 ft-ba. Milyet ajánlanál? Nagyon sok félét néztem, de nem tudok dönteni.


Köszönöm a segítséget!


2016. júl. 20. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

En hauck viper babakocsit vettem, nagyon konnyu tolni :) nem fogok venni mozest mert novemberi baba lesz es mire kijutnek vele rendszeresen setalni mar kinone, viszont ez a babakocsi ujszulott kortol hasznalhato szoval felesleges is lenne, vettem hozza valo bundazsakot es veszek hozza egy maxi cosi hordozot es megvagyok 35.000bol :)

En is ebbe gondolkoztam hogy multifunkciosat veszek 70-80 korul de lebeszeltek rola es tenyleg igazuk is van :)

2016. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is lebeszélnélek a mózesről, a liftbe nem tudom hogy férne be, a buszokra meg főleg nem. Nekunk is volt, két hónapos korában már bele se fért. Hordozó bőven jó , sokaknak Van olyan tévhite hogy csak pár percet lehet benne. ez nem igaz, 2.00-orat lehet benne , majd szünet majd újra bele lehet tenni. Én külföldön élek itt mindenki kizárólag hordozót használ.
2016. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.már én is bánom hogy vettem mózest, most próbálom eladni.
2016. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!