Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnatok ajanlani kismeretu...

Tudnatok ajanlani kismeretu testverbabakocsit?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,ezert olyan kene ami befer ezekbe a gyufasdoboz meretu liftekbe...es lehetoleg vmi konnyuszerkezetes,mivel 45 kg vagyok,nem nagyon tudnek tologatni egy20 kg-s kocsit, benne 2 gyerekkel.

A nagyobb 20 honapos lesz, a pici ujszulott,tehat az is szempont h az egyik ules teljesen dontheto legyen a kicsinek.


2016. júl. 29. 13:37
 1/2 aHermann ***** válasza:

Szia!

Talán a legkisebb klasszikus testvérbabakocsi, a Babyzou, de erősen meggondolnám, hogy vegyek-e. nekem elég mininek tűnt.


Nálunk a nagyok között 20 hónap van, kellett valami, mert a nagy elég későn indult el, és irtó kényelmes volt.

Akkor egy csomó verziót néztem, próbáltam. A testvérkocsinál a hátsó ülés dönthető vízszintbe, de az sem valami nagy. A súlypont máshol van, mint a sima kocsinál.


Talán jobb megoldás, ha egy olyan kocsit veszel, amit pótüléssel lehet bővíteni, így. Sima kocsi méret maradsz. Pl. Hauck Duett, Phil&Teds, Baby Jogger City Select, Britax Dual

[link]


Másik megoldás, hogy hordozod valamelyiket. Egy a nagyobbnak való csatos, már 20e-től van,amit később a kicsi is használhat. Vehetsz kendőt, amit már a picinél is tudsz használni.


Mi annó tesóülést (Buggypod Io-ot) vettünk, amit a meglevő babakocsihoz lehet csatlakoztatni. Nagyaon szerettem használni. Ráadásul a tesóülésünk kiegészítővel minikocsi, amit a kicsinél még simán használok.

A liftezés picit macerásabb lehet vele, de megoldható (a tesóülés 3kg). Ha nem férsz el vele felhajtva sem, lecsatolod a liftezésnél.

Az Ortopédiai Klinikán van extra mini lift. Úgy lifteztem, hogy a kicsi a babakocsiban, nagy előttem a maradék helyen, a buggypodot a fejem felett tartottam. Mondjuk naponta ezt eljátszani egy kicsit macera. Buszra simán felszálltam, hogy mindkettő ült.


A legkisebb a hordozást imádja, nála csatost használok, így gond sincs a babakocsival (szállítás, babakocsival látogatható hely).

2016. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Peg Perego Aria twin
2016. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!