Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyiért tudnám eladni ezt a...

Mennyiért tudnám eladni ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés
Van egy eladó mothercare my4 babakocsim, mennyit érhet?
2016. aug. 1. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért vetted? Új volt?
2016. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökéletes állapotú akkor kezdd hirdetni az eredeti ár feléért.
2016. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Beírod a Vaterára vagy Jófogásra a babakocsi nevét, típusát és meglátod, hogy mennyiért mennek - ilyen egyszerű :-)
2016. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem sokat: [link]
2016. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Folosleges az angol ebayen nezegetni, hogy itt mennyiert mennek el. Itt gyakorlatilag mindent a tizedeert lehet eladni, ha tokeletes allapotu. Ha mar latszik, hogy hasznalt, akkor ingyen se kell senkinek. Ha nem surgos es tenyleg szep a babakocsi, akkor az eredeti ar feleert elkezdheted hirdetni. Aztan ha ne kel el, akkor csokkentsd az arat fokozatosan. De tenyleg az a legjobb, ha megnezed, hogy vateran meg itt ott ezek mennyiert vannak fent.
2016. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyiért amennyiért meg fogják venni használt kocsikért ritkán adnak sokat.
2016. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég vettem babakocsit használtan. 1 gyerek használta, eredeti áron 240ezer volt a szett (hordozó, sportrész, mózes, esernyő, lábzsák, stb.) 60ezerre alkudtam le.

Nekem ennél többet nem ért volna.


Nem ismerem az általad megnevezett babakocsit, de hidd el, az ára az, amiért el is viszik. Az általam vett babakocsi is 150 ezerről indult fél éve, azóta több helyen hirdette a tulaj, fokozatosan csökkentve az árát.

Sokan kitartják az általuk kigondolt árat, de hiába, sokan árulnak szépet, jót, telített a piac.

2016. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!