Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gyerekülést keresnék főként...

Gyerekülést keresnék főként 9-25 kiloig de 9-18-ig kategória is szóba jöhet! Ki mit javasolna?

Figyelt kérdés

A fő szempontok:

1. törésteszten lehetőleg ár-érték arányban a legjobb eredmény

2. menetiránynak háttal való bekötés

3. minél jobban dönthetőség, mert sokat utazunk így sokat is alszik a gyerkőc,

4. szűkítő betétek( sokat láttam amiben nincs, hiába ez a kategória)

Isofixes , römmel, maxi cosi és társai kizárva, mindegyikben van vm ami nem egészen passzol az igényeinknek! pl a maxi cosi tökéletes lenne, DE tájékoztatás szerint nem köthető menetiránynak háttal., némelyik römmel katasztrofálisan szerepelt a törésteszten stb.

maximális ráfordítható költség 60-70ezer ft de ha olcsóbb kategóriában van hasonló jó minőségű az jó lenne.

Jelenleg az alábbi tűnik a legszuperebbnek viszont sehol nem találtam róla tapasztalatokat? Van aki esetleg ismeri?

Köszönöm, negatív kommenteket nem kérek.

Jah és a gyerkőc még most 5,5 hónapos és 7 kiló, de majd kb 9-10 hónapos korára szeretném megvenni, mert lassan kicsi a hordozó, - ha esetleg ez befolyásolná a választ!

Köszönöm


( itthon egyetlen egy embert találtam aki vaterán árulja elvileg újonnan )


[link]


[link]



2016. aug. 4. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de szerintem nézd a töréstesztek eredményeit és kezd el megnézni azokat az üléseket, amik jól teljesítettek.


Mi Römer ülést használunk, nálad ez kilőve (gondolom erre gondoltál). Viszont pl ehhez külön vettünk szűkítőt. Szóval ha valamelyikhez nincs, attól még lehet külön kapni. Érdemes megnézni ezt is.


A neked tetsző ülésről próbálj külföldi fórumokon infót gyűjteni esetleg.

2016. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ez?

2016. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!