Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Esernyőre csukható, újszülött...

Esernyőre csukható, újszülött kortól használható babakocsi? Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem a babakocsikat, van több, ami 170 fokig dönthető, ilyen szerintem jó is lenne nekünk, mert keveset lenne benne a baba, viszont sokat megyünk autóval, és jó lenne ha minél kisebb helyet foglalna.

Tapasztalatok érdekelnének, akinek volt ilyen, melyiket ajánlanátok?


2016. aug. 7. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Stokke Xplorym van es en konnyeden ossze tudom csukni es kicsi szerintem. De mas kocsit nem probaltam osszecsukni.:) a hatso kerekei egy mozdulattal levehetok es meg azzal is kisebb.
2016. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

első, nagyon hasznos a válaszod, a kérdező venne egy olcsó vackot, ami a célnak megfelelne, mert nem tervezi használni, erre ajánlgatod neki a fél milliós stokkedat? :D


kérdező, pierre cardin pl. ilyen, újszülött kortól vannak, 170fokig dönthető, esernyőre csukható. igazából hátránya az, hogy újszülöttnek nem praktikus, nagyobb babának meg túl nagy, de a kívánalmaidnak megfelelő. én 5 éve 30E-ért adtam el, szerintem most 20E-ért lehet már venni :)

2016. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem írta, h olcsót keres, csak azt, h kis helyigényűt.


A stokkét össze lehet csukni esernyőre? :-O


Nekem Micralite Superlite-om van. Használtan jóval olcsóbb, mint újonnan. Keress rá, jó kis kocsi

2016. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg jobb lenne egy olcsóbb, pont azért, mert keveset lesz használva, nem látom értelmét egy nagyon drága kocsinak. Ráadásul szerintem max egy éves koráig fogjuk használni, mivel utána majd veszek egy teljesen szimpla ülő esernyőkocsit, ami tényleg a legkisebb helyet foglalja.
2016. aug. 7. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

1-es vagyok, én nem látom, hogy olcsót kér. Írt egy kommentet, csak már törölték? Bocsi, kérdező, tényleg nem láttam.:)


3: Elképesztően kicsire össze lehet csukni, tényleg megdöbbentően hasznos.:)

2016. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Quinny zapp xtra 2 baromi kicsi helyet foglal es nagyon konnyu
2016. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Caretero Gringo van, szeretjük.
2016. aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!