Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen féle babakocsit érdemes...

Milyen féle babakocsit érdemes venni? Újszülött kortól vagy 6 hónapos kortól, és miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mik a szempontok? Így végtelen a választék
2016. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek vagy ülni tudó babának? Újszülöttnek nyilván az újszülöttnek valót, ülni tudó babának mehet amit 6 hónapos kortól ajánlanak. Ezeket nem lehet vízszintesik dönteni az újszülött meg nyilván nem tud még ülni.
2016. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Októberben fogok szülni és nem tudom, hogy milyen babakocsit vegyek. Mivel a 2 az 1ben babakocsik dragabbak, azon gondolkodtam, hogy erdemes e azért a + 6 hónapért ilyent venni? Nem e elég csak 6 hónapos korától babakocsiba tenni és addig is babahordozóban vinném ki levegőzni.
2016. aug. 1. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
3: hat figyelj. Nekem pl.a hordozas nem kikapcsolo seta, mert nehez a gyerek. Aztan pl csaszarom volt, igy nem tudtam volna kivinni hetekig a sebem miatt. meg akkor fel eves koraig nem mentek etterembe vagy kavezni? Leeszed a fejet:)
2016. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van olcsóbb árkategória is, ezen ne spóroljatok. Van autótok, kell autóshordozó? Azt is lehet csatlakoztatni, azok a 3 funkciosak.

Használtan is tudsz venni. Csak magadrakötve ne tervezz...

2016. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell az első 6 hónapban is... A gyerek nehéz már 2-3 hónaposan is, magadrakötve sokat nem bírsz majd menni vele... Meg a babának is jó a séta, tud közben aludni, szeri ha zötykölődik alatta valami. űVannak olcsóbb kategóriás 3-1-ben babakocsik, pl Baby Merc, Kunert, stb. Ezeket is hasnzálhatod 2-3 éves korig is akár. Újonnan se drága, hasnzáltan meg tényleg olcsó nagyon. Autóban csak autós-hordozóban viheted, úgyhogy az is kell.
2016. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, télen lehet jobb a babakocsi mintha hordozóban viszed, nem? Én vettem rendeset amit újszülött korától tud használni.
2016. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez csak egy példa, újszülött kortól 15 kgig használható. Összehasonlításként a fiam kétéves és 13 kg, viszont már alig kell babakocsi, ügyesen sétál. Két-három évre meg az az ötvenezer forint nem egy ökör összeg, akkor se, ha nagyobb korában még veszel hozzá egy olcsóbb esernyőkocsit utazáshoz pl (az egy tizesből kijön). Persze ehhez külön kell hordozót is nézni, ha kocsival is közlekedtek. Nem tudom, mennyi fér bele a keretbe, mondom, ezt csak példának hoztam, h nem kell feltétlen kidobni az újszülött kocsit 6 hónapos korban.
2016. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hülye vagyok, a lényeg lemaradt

[link]

2016. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg azert vedd szamitasba az is, hogy amire az can irva, hogy 6 honapos kortol hasznalhato, az nem dontheto. Tehat csak ulni tudo gyereket lehet belerakni. De az enyem pl 10 honaposan tanult meg ulni.

En nem lettem volna el babakocsi nelkul, de nyilvan nem muszaj venni.

2016. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!