Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok az alábbi igényeknek...

Tudnátok az alábbi igényeknek megfelelő babakocsi márkákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első babások leszünk februárra várjuk a picit:)

Már nézelődtem babakocsi témában hogy melyik márka a legjobb de sajnos a bőség zavarában szenvedek:$

Az igények alapján nem tudok rá keresni, ezért kérném tapasztalataitokat! Igények : - legyen 3in1 (hordozó, mozes, és ültethető) , - állítható fogantyú, - ne legyen pihe könnyű (ne boruljon könnyen) , - tömeg közlekedésben is legyen könnyű a használat, - legyen kosár a kocsi alján, - minden része mosható, - megbízható legyen a fék, - és egészséges tartása legyen benne a babának.


A színt uniszex formában próbálom majd keresni, a későbbiekre gondolva ;)

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem ezek elég alap igények!

KB 45-50 e Ft, amiből szeretnénk ezt megoldani!


Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!


16 hetes kismama ;)



2016. aug. 28. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nezz hasznaltan pegperegot,cicchot vagy akarmilyen mas,jobb markat.most hirtelen ezek ugrottak be.

Ennyi penzbol ujjan nem kapsz jo markat,ami minden igenyedet kielegiti.

En is hasznaltan vettem most a 3.nak.semmi baja a kocsinak.adom majd tovabb ha kinottuk.

Nem irtad a kerek meretet?bolygos legyen e?felfujhato vagy tomor?ezek sem mindegy szempontok.attol fugg merre laktok,milyen minoseguek a jardak.merre fogjatok hasznalni.ha csak varosban akkor megfelelhet egy kissebb tomor kereku,ha terepen,falun akkor jobb a nagy,felfujhato kereku.

2016. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is ugyanez érdekelne, kivéve, hogy könnyű vázast keresek, mert emeletre kell majd cipelni. Úgyhogy én is várom a válaszokat!


A keret amúgy elég szűkös, ha újan szeretnéd venni, én körülnéztem, de olyan ami 3 az 1-ben és új az ennél jóval drágább, sajnos :( Esetleg olyat találsz, ami 2 az 1-ben, azaz a sportrész átalakítható mózessé is döntés által és pluszba van még egy hordozó. Viszont erről azt mondják, hogy nem annyira kényelmes a babának, mint egy külön mózeskosár.

2016. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bele neztem a jofogasba.

Ezeket talaltam 50 e alatt.

Pierre cardin:

[link]

Ez valami bebetto markaju,a szine ugyan lanyos,de kiindulasi pontnak megfelel.

[link]

Hauck.e z is 3 reszes:

[link]

Es ez pedig egy titi markaju(mes sosem hallottam rola):

[link]

Nezz korul a jofogason.szep kocsikat lehet kapni jo aron.meg siman kiszolgalhatnak 2 gyereket is.

2es voltam

2016. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ujjan 70 e a legolcsobb a brendonban ami 3 reszes.

Bar En ezt nem vennem meg

2016. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!