Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan babakocsi amit...

Van olyan babakocsi amit újszülöttől kortól babahordozó és mózeskosár nélkül hordozható?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Persze, lehet kapni, de a baba gerince érdekében én ragaszkodnék a mózeshez. A vízszintesig dönthető azért nem ugyan az, mint egy eleve sík felület.
2016. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, de mégha teljesen vízszintesig dönthető is, nagyon elveszett lesz benne a baba, plusz ritka az olyan öv, amivel egy újszülöttet is rendesen be lehet kötni.
2016. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, amikhez dontheto sportresz is van, max csak azt veszed meg. Abba vasarolhato ujszulottszukito es azzal 0 napos kortol hasznalhato.
2016. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is a mózesre szavazok. volt egyébként egy több funkciósom, Pierre Cardin, ami full vízszintbe dönthető és még van egy ilyen kis kosárka alkatrésze is, hogy úgy nézzen ki mint valami mózes, de ahogy a többiek írták, elveszett benne a gyerek, biztos hogy nem használtam volna hosszabb távon mózes helyett
2016. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2016. aug. 18. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Orbit baby
2016. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!