Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?...

Milyen babakocsit ajánlanátok? 3 részeset szeretnénk, legyen könnyű, előre és hátrafele is fel lehessen tenni a sportrészt, és a keretünk 100-130 (nagyon max 150) ezer ft.

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Chicco Trio S3 van nekem, teljesen elégedett vagyok vele (nem tudom mennyi, mi használtan vettük 80-ért, azóta 5 gyerek használta, és még mindig kutya baja azon túl, hogy kicsit megszívta a nap)

az egyetlen bajom annyi vele, hogy nincs rajta zsebecske italnak, telefonnak stb.

2016. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem giordani ethos trio van.

Nem egy nepbabakocsi,de mar a 3.gyereket szolgalja ki.ujjan mar nem kaphato.

En imadom,mindharom feltet 360fokban forgathato a tolokarral egyutt.nem kell le fel tenni a reszeket,hogy megforditsd,nem kell a gyereket ki be tenni,menet kozben is forgathato,ha leulunk valahova csak elforditom nem kell a kocsival manoverezni.

Van a chicconak es azt hiszem a haucknak is ilyen kocsija.

[link]

Ez a hauck.

A chiccora azt irja mar nem forgalmazzak.

De ha hasznaltan is megfelel esetleg keress ra ugy.

2016. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt hagyom ezt a kommentet, engem is érdekel :)
2016. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!