Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyon könnyű, dönthető,...

Nagyon könnyű, dönthető, esernyőbabakocsit keresek. Melyik az, amit tapasztalatból szívesen ajánlanátok másnak?

Figyelt kérdés
Ez 2. babakocsi lenne, egy szuperkényelmes már van, de utazáshoz kéne egy esernyőkocsi. Köszi!
2015. ápr. 8. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hauck Roma, én ezt használom, nagyon szeretem. Mivel hozzánk nem fér be nagyobb, nekünk csak ez az egy van, a lányom nagyon jókat alszik benne.
2015. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sandrachnologic ***** válasza:
Espiro Vayo.
2015. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Caretero spacer vagy alfa.Milly mally venus
2015. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hauck. A tescoba vettük kb 12ezerért, azóta egyre jobban imádom! Hirtelen kellett cselekedni, mert a Bertoni sportomnak kiment útközben a kereke.... A tesco volt közel, ez volt az utolsó. 6,7kg az egész, gyermekemmel együtt se olyan batár nehéz, nekem rendesen szuperál, olyan mintha nekem tolni se kéne!


nem az én hirdetésem, de csak így találtam róla képet :)


[link]

2015. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!