Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok ezeknek a kritériu...

Ajánlanátok ezeknek a kritériumoknak megfelelő babakocsit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Februárra várjuk a picit. A keret rá kb. 150ezer lenne. Tömegközlekedés nincs a városban, viszont van egy nagyon apró csomagtartó, amibe jó lenne ha beférne (Citroen C3). 3in1 kocsiban gondolkodom, lehetőleg merev falú mózessel. Mivel februári baba, a hó miatt nagyobb kerék kéne, de az meg a kicsi csomagtartóba nem nagyon fér be. Minden ötletre nyitott vagyok, elvesztem a sok kocsitípus között :)
2016. okt. 1. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Dorjan Danny Sport Boat van, az ára 120 000 forint volt, multifunkciós. Én nagyon szeretem. Mi sem tömegközlekedünk, de mindenféle terepen haaználtuk már. A csomagtartónkba csak úgy fér be a váz, ha a 2 hátsó kerekét levesszük, de csak egy pattintás és kész, nem okoz gondot.
2016. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bebetto babakocsikat, nagyon jók. Youtube -on van videó h hogy lehet pici csomagtartóba elrakni. Punto -ban elfért.
2016. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!