Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok az...

Milyen mobilt ajánlanátok az alábbi kritériumoknak megfelelően?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új készüléket, de sajnos nem értek annyira a témához. Összeállítottam egy kis listát az elvárásaimról, természetesen kisebb eltérések beleférnek :)

- 25-30000 Ft körüli összeget szánok rá, de ne legyen hűségnyilatkozatos. A legjobb lenne T-Mobilos vagy független

- Hosszú távra tervezem, 4-5 évre

- Lehessen rajta filmet nézni, zenét hallgatni, nagyon ritkán netezni (alap dolgokra gondolok, pl. menetrend megnézése..) Wifi nem fontos, úgysem használnám ki

- Jó lenne, ha nem kellene naponta, kétnaponta tölteni

- Ne legyen nagyon kicsi

Plusz jó lenne, ha lenne benne GPS, de ez el is hagyható.

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2011. ápr. 26. 16:10
 1/2 anonim válasza:

Nokia C5

Samsung GT-S5620 Monte


Ezeket használtam de a Nokiában van GPS (offlien módban is lehet) de nincs wifi (symbian OP rendszer kicsit lassítja)


Monteban van wifi de csak nettel megy a GPS és nincs oprendszerere.


mindegyik úgy40 max de le lehet ilyen tarifahűséggel meg ilyenekkel 20-ra csökkenteni

2011. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
samsung monte. nekem ilyen telefonom van, nagyon okos kis készülék. használata egyszerű és a wifivel tudsz rajta ingyen netezni. akárhol! van rajta facebook, twitter, mysppace, iwiw, youtube. videó fájla: mp4, zene:mp3, képekeet nézhetsz.eléggé nem kicsi, érintőképernyős mobil, én mindig használom, de így is csak 1-2 hetente kell töltenem. meg teljesen mindegy ha sokat használod, az akkumlátorja így is úgy is tönkre fog menni, nincs olyan telefon, amiben nem (max az aplleben, deh az meg 300.000ft :)). remélem segítettem.
2011. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!