Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok,...

Milyen autót ajánlanátok, amik megfelelnek az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés
Alacsony(mindenképp jó) fogyasztás, Lóerőben gazdag, Könnyen beszerezhető, és olcsóbb alkatrészek, valamint 4-5 ajtós sedan kivitelű.

2014. szept. 10. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
árban mi a keret? amúgy az alacsony fogyasztás és a lóerőben gazdag csak akkor nem üti egymást, ha nagyon sok pénzed van....
2014. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

kinek mi a jó...

vki már depressziós lesz ha 5,5nél több elfogy(suzukisok)de nem is megy 70 nél többet vele...

én nekem ha 7 ből megáll akkor jó

a kisautókhoz képes a 90-100 az már jó lőerő

vkinke min 130-140 a jó lőerő...


de én egy g astrát mondanék

2014. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Astrát jézusom ha égetni akarod magad meg szentségelni hogy sosem indul akkor vegyél astrát de én mást ajánlanék pl mercedes bmw nézz körül esetleg bugatti
2014. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mercedes bmw nézz körül esetleg bugatti


oké cuncu.

olvasás megy?


Könnyen beszerezhető, és olcsóbb alkatrészek,

2014. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
na igen, az alacsony fogyasztásnál max 7, vagy kicsivel többre gondoltam... szóval ami megy rendesen, de nem egy üzemanyag temető... atra semmiképp, sosem szerettem, mert tömegautó... valami olyan, amiből azért van jópár, de nem látni mindenki segge alatt, értitek... a bugatti jó lenne, ha szeretném a drága luxusautókat... :D
2014. szept. 10. 18:08
 6/17 A kérdező kommentje:
jaa, és árban, kb: 1milla, esetleg másfél...
2014. szept. 10. 18:09
 7/17 anonim ***** válasza:

azt írtad:"Könnyen beszerezhető, és olcsóbb alkatrészek"

ez egyenesen arányos h tömegkocsi...astra, swift....

2014. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen Honda Civic, Mazda 323, Nissan Almera, Toyota Corolla vonalon nézegetném az erősebb motorú változatokat a helyedben...
2014. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Swarley Stinson, alattad írták a megoldást úgytűnik... könnyen beszerezhető alkatrészek: nem tömegautó, mint astra, vagy swift, egyszerűen csak gyakori... a civic pl nem tömegautó, de mégis van belőle jópár...
2014. szept. 10. 20:16
 10/17 anonim ***** válasza:
a kivik tényleg nem tömegautó. inkább boyracer autó...
2014. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!