Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért jobbak a szövött kendőbő...

Miért jobbak a szövött kendőből készült csatos hordozók mint a dekor anyagosak?

Figyelt kérdés
Megéri drágább kendőset venni? Jobb a babának?
2016. okt. 5. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

talán mert tartja/megtámasztja a baba hátát is


(de szerintem akkor is ültetve van valahol, amit nem szabadna, úgy rémlik van is alsó korhatár, hogy mikortól ajánlják.)


a szövet kendőben a hátuk görbül az egészségtelen

2016. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak annyi fogalma van a hordozásról, mint nekem a mélytengeri búvárkodásról - konkrétan semennyi.

A szövött kendők keresztsávoly szövésűek, a dekor anyagok pedig sima vászonszövésűek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezt utolsót csak azért linkeltem be, mert nem az a jó hordozó, ami a hétköznapi értelemben "megtámasztja" a hátát, sőt, az pont hogy nem jó hordozó.


Amúgy én személy szerint kendőpárti vagyok, ha egyszer csatosat csináltatnék, vagy vennék, akkor biztos a kendősre esne a választásom.

Ha van a közeletekben hordozós klub, ahol lehet próbálni, esetleg kölcsönözni, akkor érdemes élni a lehetőséggel, mielőtt beruháznátok egy drágább hordozóeszközbe.

2016. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már varják a csatos hurcinkat. Sajnos használt kendőből is duplaannyiba kerül a kendős, mint a dekor, így végül a pénztárcám döntött. Próbálni nincs lehetőségem, és az sem biztos, hogy megmarad benne a lányom, így nem mertem drágát venni majd kiderül. Lecseréljük, ha bejön a hordozás...
2016. okt. 12. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!