Milyen sport babakocsit ajánlotok újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Van rendes babakocsink ami neki való de nagy és ha utazunk autóval teljesen elfoglalja a helyet nem fér tőle be semmi (nem nagy autónk van) 2 hónapos és sokszor vagyunk úton

2016. okt. 19. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak teljesen dönthetőt. Azon belül már mindegy.
2016. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen Quinny Zapp Xtra van, pont utazás miatt vettük, mert a rendes babakocsink lapra csukható, és ha bepasszíroztuk a csomagtartóba, egy hátizsák sem fért mellé, nemám egy bőrönd. Én nagyon szeretem ezt a kocsit, a váza esernyőre, plusz félbe csukható, így az jó kis helyet foglal, akár a hátsó ülésnél lábhoz is tehető, így a csomagtartóba csak az ülést kell betenni, ami meg tök lapos, akár rá is lehet pakolni, nem lesz tőle baja. De ha vesztek hozzá adaptert, akkor a bébihordozó is rátehető a vázra, így még az ülést sem kell vinni.

Annyi, hogy ez úgy dönthető, hogy magát az ülést billented hátra, nem a támlát. Én nagyon szeretem, hogy mindkét irányba feltehető rá az ülés, és hogy egy nagyon fürge kis kocsi, jól lehet vele lavírozni szűkebb helyeken is. Ami nekem negatívum, az csak annyi, hogy pakolni alig lehet az aljába (sőt, én használtan vettem, annak konkrétan nem is volt háló az alján, akartam venni hozzá egyet, de amikor megláttam, hogy az még önmagában tízezer, akkor letettem róla).

2016. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!