Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények? Meddig tudunk...

Vélemények? Meddig tudunk használni egy ilyen kocsit? Újszülöttnek jó? Első babám, nem értek hozzá! Multifunkcióst nem akarok! Úgy hallottam nem is az igazi! A mózes kosár amúgy mit szolgál az olyan járgányoknál?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 3. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó újszülöttnek, mert nem dönthető vízszintesre.
2016. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

A babának nem jó, ha állandóan a hordozóban van. Azt csak autós utakhoz célszerű használni. Persze nagyon praktikus, ha a babakocsivázra csatolható.

Ha eleve babakocsival mentek el otthonról, vagy sokat levegőzik-alszik benne a baba, célszerűbb a fekvő mózes, mert egészségesebb, ha teljesen vízszintesen fekszik benne. Nem is beszélve arról, hogy van olyan baba, aki hason fekszik szívesen, ezt a hordozóban nem lehet kivitelezni.

Viszont, kérdés, hogy mit értenek azon, hogy Liegeposition. Vajon azt értik-e alatta, hogy vízszintesbe dönthető és alkalmas pici babának is, vagy nem egészen vízszintes, és inkább csak arra való, hogy a sportrészt használó nagyobb gyereket egy kicsit pihenő helyzetbe lehessen dönteni, ha elalszik.

Az biztos, hogy a sportrésszel gyakorlatilag végig tudjátok használni a kocsit, ameddig a gyerkőcnek szüksége lesz rá.

2016. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Snorri ***** válasza:
100%
Elvileg jó újszülött kortól, a babahordozó miatt, de minden ortopéd orvos, gyerekorvos azt mondja, hogy nem jó, ha sokat van ilyenben a baba. Nekik az a jó, ha egyenes, vízszintes helyen tudnak feküdni. Ennek ellenére sok embert látok, akinek ilyenben van a babája. Az én fiam eleve utálta, nyáron nagyon hamar bemelegedett, nagy baba volt, nem volt neki kényelmes, és hason aludt. Nagy sétákat nem fogsz tudni vele tenni, de ha csak rövid utakra kell, néha, akkor jó lehet. Én azt tanácsolnám, hogy személyesen menj el egy brendonba, ott sokféle típus van, kipróbálhatod, megnézheted őket.
2016. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem!Az nekem sem világos annyira hogy most akkor lehet dönteni a fekvő részt vagy,sem??És hogyan képzeljem el a baba hordozó nélküli használatát??
2016. szept. 4. 00:51
 5/18 A kérdező kommentje:
Liege=feküdni,fektetni
2016. szept. 4. 00:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem lesz egyszerű vásárlás főleg nem külföldön...de persze elöbb inkább nézek valamit boltban aztán ha nem találok akkor rendelek netről!
2016. szept. 4. 00:54
 7/18 A kérdező kommentje:
Na rájöttem!:) Maradok a külön-külön vásárlásnál!Csak annyira megtetszett a micimacis kocsi és társai!:)
2016. szept. 4. 01:05
 8/18 A kérdező kommentje:

Na de azt még mondja meg vki hogy akkor a sport babakocsi miért jó?Miért az a neve?Azt ugye nem lehet döntögetni?

Most megint bajban vagyok!

2016. szept. 4. 01:24
 9/18 A kérdező kommentje:
A Buggys kocsi mire jó?
2016. szept. 4. 01:25
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem is értem minek ennyi féle!régen sem volt mégis hordták valahogy a gyerekeket!
2016. szept. 4. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!