Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsit...

Stokke Xplory babakocsit vennénk. Göröngyös, lejtős, néhol hepehupás úton is használható szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom és én is nagyon szeretnénk Stokke babakocsit, de nem tudjuk, hogy a nlunk lévő hepehupás, göröngyös és néhol földutakon is jól tolható-e, semmi gond nem lenne vele.

Boltban kipróbáltuk és "szerelem volt első látásra", de ha az itteni takon nem megfelelő muszáj lemondanunk róla. :(

Kérem csak az írjon akinek tapasztalata is van!

24 hkm



2016. nov. 5. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kulfoldon lakom, itta Stokke kb kozepkategoria, nem a legjobb terepre. Szenvedni fogtok nem kicsit.

A Quinny tokeletes terepre vagy a Bugaboo ( ami joval magasabb szinten van mint a Stokke )

2016. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ha tényleg muszáj lemondanunk a Stokkéról, akkor szerintem Peg Péregot veszük. (:
2016. nov. 6. 10:05
 13/19 anonim ***** válasza:

Stokke Crusi vagy Trailz szerintem megfelelő lenne.Nagyobbak a kerekek,stabilabb.Nekünk Crusi van és imádom,jártunk már vele köves és földes úton is,semmi baj nem volt vele.Barátnőmnek van Trailz-e,szinte ugyanaz a kettő :)

Ha pegperegot választotok,az is jó,egyik rokonunknak van és nagyon szeretik.

2016. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy csak Stokke Xplory volt ott, ahová elmentünk nézelődni, így a Crusi-t és Trailz-t nem tudtuk kipróbálni. :(
2016. nov. 6. 15:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom,neten is tudsz rendelni vagy inkább kipróbálnád élőben?Én sem szeretek netről rendelni,sok videót megnéztem róla,azután rendeltük.Esetleg más boltban?Hol néztétek?Persze nem lebeszélni akarlak a Pegperego-ról,de ha ragaszkodtok a Stokke-hez,akkor én próbálnék lehetőséget keresni :)
2016. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hogy a Stokke középkategória lenne, sem minőségben, sem designban.

Én hegynek felfelé toltam másnak a babakocsiját, egy 3 hónapossal és nem esett ki belőle.

Vannak drága babakocsik a Stokke az egyik piacvezető.

Ahol magasabb az átlag jövedelem és a nők nem írnak olyan butaságokat minthogy instabil meg ronda, meg a gyereknek 3 füle nő tőle, ott minden 2. anyuka, apuka ezt használja, kb 1,5 évig.

Utána meg jön egy 250 ezer forintos Bugaboo Bee.

28/férfi/nem apuka

2016. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A Bugaboo miért van jóval magasabb szinten mint a Stokke bármelyik modellje?

Nagyon alacsonyan van a bébiülés és kézifékes..Sok nő van akit idegesít. Az ára szinte megegyezik azon a 10-200-€ különbség nem tesz alacsonyabbá egy márkát sem.

2016. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondva, nekem a Bugaboo Bee egyáltalán nem tetszik és nem szívesen tolnám olyan kocsiba a gyerekem, ami nem 100%-ig megfelelő neki is és nekem is.
2016. nov. 7. 15:13
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! gondolod írj privit a pontos kérdéseiddel és elmondom a tapasztalataimat, nekünk is az van 4 hónapos a kislányom..:)
2016. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!