Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött kortól használható...

Újszülött kortól használható multifunkciós könnyű babakocsit keresek. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Decemberre várom a kisfiam. Most kezdtem el nézegetni a babakocsikat, de nagyon nehéz választani. Néztem a Hartanokat, de azok sztem nagyon drágák és a vélemények szerint rettentő nehezek is. Mindenképp olyat szeretnék, ami autóba is könnyen használható isofixes. Mivel az elején télen én sem vagyok az a kimozdulós fajta, a mózeskosár pl szerintem nem nagyon kell, de mivel első baba és sokaktól kapom az instrukciókat már kezdek elveszni... :(

Azt se tudom honnan közelítsem meg a kérdést azon kívül, hogy a gyereknek a legjobbat szeretném persze, de nem 300e-ért...

Fontos, hogy vidéken élek, nem fogok nagyvárosba cipekedni, de sokat fogunk utazni, mert a nagyszülők 300km-re vannak.

Amiket néztem, vagy ilyesmik :)

MamaKiddies prémium 3in1:

[link]

Quinny Zapp Xtra2:

[link]


Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv,

27 hkm


2016. szept. 15. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk Mamakiddies volt. Szuper kocsi, enm tudok róla rosszat mondani.
2016. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Mi is téli babát várunk, szintén vidék, tehát BKV itt nincs, de az út göröngyöket nagy kerekekkel szeretnénk kiküszöbölni. Elég sokat olvastam utána, és a vélemények alapján ilyet vettünk:

[link]

Egyelőre baba nélkül próbáltuk ki, de könnyű, fordulékony és nekem terhesen sem volt nehéz átcserélni a vázon a mózeskosarat másik rátétre. Kocsiban szállítva kicsit széles (nem esernyőre hajtható), de nekünk megtetszett.

2016. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Peg Perego Pliko p3 volt (van), vettünk hozzá mózest és hordozót is. Nagyon szerettük az első gyereknél, ezt fogjuk használni most is. Ilyen, csak nem ebben a színben:

[link]

Egyébként OK, hogy nem vagy kimozdulós fajta, de azért a mózest ne vesd el, a babát kell vinni levegőzni, ezt kb 6-7 hós koráig azért mózesben jobb. A lányom szeptember végi, télen is simán kint voltunk egy-másfél órát. Ha a babád télen születik, akkor meg már tavasz fele az idő is jobb. Ráadásul, amikor az ember egész nap a 4 falat látja a babával, jót tesz a léleknek is egy kis friss levegő. :-)

2016. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

En mindenkeppen ajanlom a mozest.teli baba lesz,a mozesben jobban vedve van a hidegtol,szeltol.

Napi egy seta a minimum a picinek,telen is.tavasszal,nyaron,osszel jobb ha minel tobbet vagytok kint.ha pl csak aludni is de kiteszed a levegore mikor nincs -20 fok akkor is jobb a mozes.

A mienk lapra csukodik,de csak a vazat visszuk es a hordit egyenlore.igy csak vazzal a kocsiban siman elferunk.mire a hordit kinovi addigra meg veszunk sport kocsit ami esernyore csukhato.

Figyelj arra,hogy mekkora a sport resze.a mienk eleg kicsi.a kisfiam 6hos lesz de mar vegig eri a hattamlat,a mozest 3 hosan kinotte.

Amugy imadom babakocsi,de jobb lenne a sport resze hosszabb lenne.

Figyelj a kerekeire,ha falun laktok,inkabb nagy,pumpalhato kerekut keress.az sokkal kenyelmesebb a babanak.

En meg a kupolat szoktam mondani,hogy jol elore lehessen huzni,hogy ne susse ki a gyerek szemet a nap.

Konkret markat nem tudok.ami nekunk van azt mar nem lehet ujjan kapni,es nem is ismert marka kishazankban.

Azt meg,hogy most mely markak milyenek nem tudom.

2016. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is MamaKiddies van 😃 Nagyon Szeretem én is és a lányom is.

Teljesen még vagyok vele elégedve. Falunk földúton ( kövekkel tarkítva) és városban is használom. Szuper!!!

Könnyű, jól irányítható

Csak ajánlani tudom! 😃

2016. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

A mamakiddies még véletlenül sem isofixes, a hordozója papírvékony műanyag, adac teszten nem találod.

A mózese jó, a sportrésze vicc kategória, nagyon mini.

2016. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm a sok pozitív és hasznos tanácsokat. Semmiképp se vetem el a mozest, csak nem találtam hasznosnak. De ki szeretném tenni télen is a gyerkőcöt, m nagyon jót tudnak aludni úgy látom. Persze nem nagyon hidegben. És igazán úgy látom akkor lesz nagyobb haszna. Uh marad a Mózes. Emellett persze sétálok majd vele, legalábbis tervezem 😊

A babahordozo nem baj h nem isofix csak az egyszerűbb lenne, de Úgyis tervezünk ha már nagyobb lesz normal autosulest venni neki. Na az fontos lesz h isofix legyen. Eddig úgy látom h ami nekem jobban tetszik a mamakiddiesrol több vélemény van. Több helyen is pozitívan értékelték ezt, de azért még nézegetem a többit is, csak nagyon nehezen tudok dönteni.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

2016. szept. 15. 22:06
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Azért találsz több pozitívat róla, mert a negatívat törlik. Volt egy kérdésem, három oldalon szidtuk, nem maradt belőle egy sem. Ez a válaszom is jó eséllyel el fog tűnni. :)
2016. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Én is pont dilemmába vagyok,babakocsit keresek és mivel kisvárosba lakunk vagy utazunk vagy rendelünk, a babakocsigyar oldalon néztem ki magamnak egyet ami most ráadásuk le van árazva :)
2016. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk olyan Quinny van, amit linkeltél, és nagyon szeretem, de az nem való pici babának, hiába írják oda. Kell a mózes szerintem is, arra pedig nem lehet rátenni. Quinnynek van egyébként többféle babakocsija, pl. a Buzz vagy a Modd, nekem azok is tetszenek.
2016. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!