Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fix vagy bolygókerekes babakoc...

Scream85 kérdése:

Fix vagy bolygókerekes babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés

Melyiknek mik az előnyei/hátrányai?

Pl. földes/kavicsosabb talajon melyikkel könnyebb közlekedni? stb.


2016. nov. 11. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Fix kerekest eszembe sem jutna venni semmilyen útra sem... Mindenképpen egy stramm, stabil bolygókerekest javaslok nehezebb talajra is.

Próbálj ki a boltban egy fix kerekest és meglátod, hogy miről beszéltem.

2016. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen felindulásból vettünk egy kicsi hauck sportkocsit. Első használat után azt mondtam inkább vissza a nagy, nehéz fix kerekűhöz mert az nem volt jó de tuti van belőle stabilabb.

Felénk még a 3 nagy kerekű a divat aminek az első kereke bolygósított, ha lesz még babánk olyat akarok mert a többiek is olyan könnyen közlekednek vele.

Nagy kerék az kell rossz terepre pl kavicsra, nálunk is van kavics bőven.

2016. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg a nagy kerék! Hiába bolygó, ha kicsi, akkor kavicson meg fogsz vele bolondulni, mert elakad.

Én nagy bolygó kerékre szavazok. Igaz, az meg alig fér be az autóba :)

2016. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Kaptunk egy fix kerekű kocsit, féltem tőle nagyon, még azon is gondolkodtam hogy eladom. De pozitív csalódás volt! Nagyon könnyű irányítani, akár egy kézzel is simán tolom, ami nagy előny ha a tesó kezét is fogni kell.
2016. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
A kerek merete a lenyege, minnel nagyobb annál kevésbé fogja razni a babat a kocsiban.
2016. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bolygókerekeset vegyél. AZt fixre is át tudod állítani ha úgy van. Ha felétek sok a rossz út,akkor ajánlom a nagyobb kerekű babakocsit.
2016. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy bolygókerekes van, de fixálható!

Talán egyszer próbáltam fixen, hát nem jött be

2016. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fixálható nagy bolygókerekes
2016. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy fix kerekű van,szeretem nagyon,könnyen irányítható,akár egy kézzel is.
2016. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt elsőnél egy fix és bolygós is. A fix nehéz volt ráadásul mint a talicska olyan,minden kanyarnál megemelni,hogy forduljon.... Borzasztó volt nekem.

Most a másodiknál bolygó,hátul nagy kerék,maga a kocsi is nagy ,kocsiba éppen befér a váza széltébe. Amint ül a baba,veszünk pici kocsit,ez meg akkor kerül elő,ha jön a harmadik,már ha nem testvér kocsi lesz majd akkor pedig,mert kettes és hármas között kicsi különbség lesz terveink szerint.

2016. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!