Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben jobb a nem bolygókerekes...

Miben jobb a nem bolygókerekes babakocsi? Akinek az van, miért azt vette?

Figyelt kérdés

Nekünk kisebb méretű, bolygókerekes van, de látok sok nem ilyet. Általában azok szélesebbek is a miénknél.


Azok jobbak terepen?


2016. jún. 22. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Azok átlagban nagyobb kerékkel rendelkeznek, nem rázkódnak annyira, nagyobbak, kényelmesebbek. Viszont nekünk is bolygókerekes van, én nem tudtam megszokni a kanyarodást a fix kerekűvel.
2016. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én utáltam, nagyobb kocsi volt,úgy kellett rángatni-fordítani, lecseréltük bolygósra az sokkal jobb volt
2016. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy nagyobb a kerék, szélesebb a kocsi, nem biztos hogy fix kerekű.

Egyébként nagyon egyenetlen terepen és/vagy "hegymenetben" jó, ha fixálható.

2016. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk azért volt nagyobb kerekű, mert nem csak aszfalton tologattam, hanem dunaparti ösvényen leginkább, meg néha erdőben. Így azt gondoltuk, jó lesz az terepre.

Nem volt szempont a bolygókerék, de utólag nagyon bánom, hogy fix kerekűt vettünk. Utáltam, nehéz volt kanyarodni.

2016. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz vele közlekedni. Én bolygókerekest használtam, csak egyes boltokban kellett fixálni, ahol csúszott a kerék. Közepes kerékméretűvel teljesen jól lehet közlekedni nem városi minőségű utakon is (Duna-part nálunk is játszott).
2016. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fix kerekűnk van, utálom!! Nem volt tapasztalatom, gondoltam jó lesz ez... Persze! Most ràgom a pàrom fülét hogy vegyünk màsikat! 4 hónapos a kicsi, 1 gyereket elég volt vele végigszenvedni!
2016. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat nekünk van egy kisebb esernyő babakocsi ami nem bolygókerekű és a nagy babakocsi utan amivel a pici sarokban is gond nelkul megtudtam fordulni néha idegrohamot kapok a kicsitől, úgy kell rángatni, taszigálni, emelgetni ha fordulni akarok...
2016. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de miért veszik annyian? sokkal olcsóbb és szeretnek szenvedni is?:))
2016. jún. 22. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő. A bolygó kerekűt használtan vettük, mert sokat kellett utazni és kellett egy jól összecsukható, könnyű babakocsi. A fix kerekűt meg még terhesen vettem újan. A bolygó kerekűvel álom a közlekedés jó utakon és boltokban. Mikor a fix után kipróbáltam, teljesen oda voltam. Azzal kínszenvedés néha a fordulás, keskeny boltban szinte lehetetlen vele közlekedni. Ettől függetlenül itthon a fix kerekűt használtam végig. Ahol lakunk némelyik út elég embertelen, kátyús, hepe-hupás, hiányos és még a jó kis földútról nem is beszéltem. Úgy tudtam ezeken az utakon a nagy kerekű, jól rugózó széles kocsival menni, hogy a lányom meg se érezte, hogy nem sima úton megy. Én is könnyebben haladtam vele, még akkor is, amikor tiszta sár volt minden. Szóval vannak olyan helyek, ahol a fix kerekű jobb választás. De az tény, hogy sima úton menni vele, kanyarodni nem egy leányálom.
2016. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!