Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A III. kat (15-36 kg) autós...

A III. kat (15-36 kg) autós üléseket mi tartja ha nincs benne gyerek? Mindig be kell csatolni hogy ne mozduljon el?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem tartja, de ha nem tereprallyzol, akor nem fog elmozdulni. :
2016. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, most szeretnénk venni nagyobbat, én úgy gondolom ezek elég nagyok, magasak, hogy talán eldőlhetnek.
2016. nov. 30. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartja semmi, "ül" az ülésen. Kivéve ha isofix-es, akkor az ülést magát is rögzíted az autó üléséhez.
2016. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha isofix, akkor rögzítve van az autóhoz (már amennyiben rendesen beteszed és rögzíted), így nem mozdul el.


Ha nem iso, és a gyerekkel együtt nincs bekötve, akkor csúszkálhat. Ha kiló harminccal, kilincsel előre közlekedsz.


Normál autózásnál nem mocorog az üres gyerekülés.


A gond akkor lehet, ha bármilyen okból kisebbet-nagyobbat koccansz. Esetleg a balesetben még a gyerekülés is tarkón vág.


Én mindig visszakapcsoltam az övet, miután a gyerek kiszállt az autóból.


Csak 1 mozdulat.

2016. dec. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. dec. 3. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!