Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen babakocsit...

Mentalevélke01 kérdése:

Szerintetek milyen babakocsit vegyek kb.100-150 ezerért? Ajánljátok-e a lengyel babakocsikat? Mik a tapasztalatok? (pl. : Baby-Merc, Adbor Némo)

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is 100-150-et szántam rá, de végül vélemények és javaslatok alapján, no meg alapos átnézés után a Bebetto Murano-ra esett a választásunk: [link]

Több féle színkombinációja van, a sárgától az alma zöldig, fehéren át mindenféle. Stabil, strapabíró babakocsikat gyárt a Bebetto és nagyon jó áron. Ez például mindössze 80 ezer.

2017. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi Baby Merc Q9 et valasztottuk. Tegnap rendeltuk meg. Meg nincs tapasztalatom vele...de azon kivul hogy osszecsukva nagy helyet foglal el nem hallottam rosszat rola. Nekunk.meg kombink van abba belefer.
2017. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Merc Q9 Deluxe van, több mint egy éve használjuk én imádom, kitűnő, minőségi darab, minőségi anyagokból és összeszereléssel, rengeteg tartozékkal. Masszív, nagy babakocsi, tömegközlekedni csak alacsony padlós járművön kényelmes, de a multifunkciósan általában mind ilyenek.
2017. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bebetto babakocsik közt érdemes szétnézni, nagyon strapabíró, kényelmes, tágas babakocsik :)

Nekem bebetto nico babakocsim volt és nagyon imádtam .

2017. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen kocsim van, innen rendeltem. Nagyon szeretem. Nagyon könnyű tolni, szuper kerekei vannak, 3funkciós, plusz pelenkázó táska. A kislányom is nagyon szereti, valahogy ,,elvarázsolja,, mert órákat alszik benne. Igaz mi még a mózes részt használjuk, a sportról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen. A hordozó is nagyon jó, könnyű. A tisztán tartása is egyszerű, csak vizes ruhával áttörlöm és tiszta is.115ezer az ára. Annyi a hibája, hogy össze csukva elég nagy helyet foglal, de nekem ez nem volt akadály. Én bátran ajánlom, rengeteg modell van, én alig tudtam választani, mindegyik tetszik.

2017. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Mi ez a nagy rajongás ezekért a babakocsikért? Szerintem csúnyák, és kezd tucat babakocsivá válni, mást sem látok csak Adbor babakocsit.
2017. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Melody0529 ***** válasza:

Mi ezt választottuk: Baby Desing Lupo Comfort, 145 ezerért vettük. (Úgy tudom, ez is lengyel márka)

[link]


Mivel 2-3 gyermeket tervezünk, mindenképp olyat szerettünk volna, amit nem kell az első baba után majd lecserélnünk, hanem ki tudja majd szolgálni az összes bébit. :)


Nagyon jó a kialakítása, könnyen kezelhető, és normális méretű a mózes része is, a nagyobb babák is tudják rendes ideig használni.

A kereke bolygósítható és ez ki is kapcsolható, ha az kell.

A kupolát a mózes és sport részen is totál le lehet engedni, ami rossz időben nagyon praktikus tud lenni.

És a vázra rá lehet tenni a babahordót is :)


https://www.youtube.com/watch?v=Y_dscEg-288

2017. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!