Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Varsányi Hajnalka vagy...

Dr. Varsányi Hajnalka vagy dr. Lengyel Mária szülész-nőgyógyászt válasszam? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Több orvost is végig jártam,így a fenti két doktornőre redukálódott a kör:)

Telkiben szeretnék szülni,mindketten vezetnek le ott is szüléseket.

Varsányi dr.nő idősebb,szakmailag mindenképpen megbízhatónak gondolom,sok jót olvastam/hallottam róla.Mikor jártam nála szimpatikus volt,viszont kicsit "merev".Úgy tűnt nem vevő az újításokra,a homeopátiára,eléggé ragaszkodik a saját véleményére/elképzeléseire.

Lengyel dr.nő fiatal,kb.35 év körüli,nagyon aranyos,csak a Moszkva tér környékén rendel,ami olcsóbb,minta Telkibe járni gondozásra,ugyanakkor bonyolultabb,sokszor kell várni.Abszolút partnerként kezel,alkalmaz homeopátiát,természetesség párti,viszont nagyon fiatal,van két gyerkőce is,tehát nem tudom,hogy szakmailag vagy ne adj Isten műtétnél mennyi tapasztalattal rendelkezik.


Kérném,hogy akinek van velük kapcsolatban tapasztalata írj meg,illetve ha választott orvosa volt,miért pont őt választotta:)

Köszönöm



2012. júl. 16. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Varsányi Hajnalkánál szültem másfél éve. Nagyon tudom őt ajánlani. Ha lesz harmadik babánk, mindenképp nála szeretnék szülni. Azt nem tudom, hogy mennyire szereti az alternatív, modern dolgokat (én császárral szültem nála), viszont tapasztalt - jó pár évet lehúzott már a szakmában - emberséges és kedves.
2012. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Varsányi Hajnalka vér profi! Nagyon kedvelt szülész-nőgyógyász!Neki is van magánrendelöje a Nyugati tér körül (?) Csak ajánlani tudom!!!Nagyon empatikus is!
2013. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!