Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy vigyem ki télen a kisfiam...

Hogy vigyem ki télen a kisfiamat ha a babakocsiban nem marad meg?

Figyelt kérdés
kisfiam 7 hónapos és 4 hónapos kora óta nem szeret babakocsiban lenni. Próbáltam sok mindent, már a sportkocsit használjuk, a háttámlája meg van döntve így kicsit kilát. 5 perc séta után elkezd szegénykém szenvedni, mocorog, a játékok nem érdeklik, majd az egész sírásba torkollik. Van kengurunk is, abban ki tudnám vinni, de téli ruhában nem fér bele... Szerintetek mit csináljak? Nagyon kellene már a friss levegö, a séta. Elöre is Köszönöm a vâlaszokat.
2017. febr. 10. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bondolinó hordozó, abba nekem belefért overálban is. A hátamra rakom, a vállam felett tud nézelődni.
2017. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

A kenguru helyett inkább normális hordozót szerezz be, ha nem szereti a babakocsit.

Én sokáig meitai-ban hordoztam. Nagyon szerette.

2017. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Állítsd át a genguru szíjait.Nekem is kengurum van és overálban is belefér a gyerek úgy,hogy rajtam is télikabát van.Csak ki kell engedni jobban a szíjakat.


Ha mégsem férne bele akkor lehet kapni ilyen hordozóra való takarót,olyan mint egy zsák és kívülről kell a már benne ücsörgő gyerekre rátenni.Vagy a hordozós kabátot tudnám javasolni de az felháborítóan drága.


[link]


Itt a takaró.Csak a kép kedvéért küldöm ezt a linket,de sok helyen kapható.

2017. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Azért basszus, milyen kemény már, hogy nem elég cipelni a 10 kilós gyereket, még a több kilós télikabátokkal meg hordozókkal is szenvedjen az ember, ha ki akarja vinni, mert "nem marad meg a babakocsiban". Az enyém megmarad, de ha nem maradna meg, sem érdekelne, 50 kiló vagyok, 158 centi, msjdnem még ugyanannyi súlyt dehogy cipelnék. Szokja csak meg szépen, ha sírna akkor is vinném, ha fontos elintéznivaló van, ha csak levegőzés a cél, akkor meg kit érdekel, ha csúnyán néznek.
2017. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

ha magad felé fordítom a sport részt akkor is sír?

megmondom őszintén én is inkább szoktatnám hozzá a hordozás helyett, mert most már egyre nehezebb lesz csak..még max fél év amíg kényelmesen tudod hordozni, holott ennél sokkal tovább lesz szüksége megfelelő eszközre.

2017. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy jó hordozó az anyának is kényelmes.

És ha folyamatosan hordozza, akkor hozzászokik a súlyhoz a szervezet. Ahogy a súlyzók sem 100kg-os súlyokkal kezdenek.


Persze akinek nem jó, az ne csinálja. De imádom amikor valaki nem is próbálta de rögtön tudja hogy márpedig az nem jó :-)

2017. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi Caboo DXgo-t hasznalunk, nagyon kenyelmes, es siman felveszem a hatamra a telikabat fole. Annyi, hogy pufi overalban nem jo hordozni, mert ahol osszelapul, ott nem melegiti elegge, ezert en sok reteget adok ala, es egy hordozos takarot fole. Letezik egyebkent hordozos pulover es kabat is. Nem olcso, de hasznaltan is meg lehet venni, es kb. ugyanannyiert eladni, mikor mar nem kell. En is igy vettem kabatot. Vagy at is lehet sajat kabatot alakittatni/ ferj kabatjat felvenni. Kenguruban ugysem tudsz haton hordozni, bar elol szerintem is sokkal megterhelobb benne, mint egy csatod s hordozoban, vagy kendoben, de ugy alapbol is.
2017. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is Bpndolinot használok, a 10 hónapos 8 kilós gyereket simán ráveszem télikabátra overálostúl, és 1-2 órát is elsétálok vele, annyira kényelmes. Én se vagyok egy díjbírkózó, de a gyerek mellett megedződik a ember ☺
2017. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem érdekelne, hogy bőg, kell a levegő és én nem hordozhatok, szóval ez van, ezt kell szeretni.
2017. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megfordítod a babakocsit magad felé, hogy téged lásson?

Vagy a kislányomnak volt egy időszaka 5-6 hónapos kora körül, mikor csak hason fekve volt hajlandó babakocsizni.

Tud már ülni a kisfiad?-ha ültetve viszed?

2017. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!