Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennél új babakocsit 2 évesnek?

Vennél új babakocsit 2 évesnek?

Figyelt kérdés
Úgy hogy csak 2 hónapja indult el (betegség miatt).
2017. febr. 12. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi baj a régivel?
2017. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kell, igen vennék.

Kislányom 2 év 3 hónapos, mi még sokszor használjuk. Bevásárolni, piacra mindig viszem a babakocsit. Persze nem végig ül benne, de ha elfárad akkor jó, hogy ott van, így nem kell cipekedni sem.

2017. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha szükségetek van rá akkor persze, a fiam babakocsija kb 1.5 éves korában, talán valamivel később ment tönkre, de ő már akkor x hónapja sétált, ritkán használta a kocsit, piac, könnyebb volt nézelődni, vagy ha gyorsan kellett megjárni a boltot. de amúgy a saját lábán jött.

tehát mi nem vettünk másik kocsit, ha úgy volt motorral jött, az valamivel gyorsabb és talán kényelmesebb mint a séta.

2017. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze. még az én két és félévesem is babakocsizna, ha nem lenne testvérfellépője pedig ő időben kezsett járni. pár hétig tartottam magam a tanuljon meg sétálni elvhez, aztán mikor minden egyes levegőzés veszekedésbe torkollt, amiért 2 óra alatt se jártuk meg a boltot, megsajnáltam és megvettem a fellépőt. egyébként 2 évesen kapott egy esernyő nabakocsit is, tekintettel arra hogy kisteso szuletett, és nem akartam államdoan cserelgetni a mozest meg a sport részt
2017. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 honapos a fiam es most tervezek venni ujat.

Oka : kulfoldon elunk, hatalmasak a tavolsagok, ha benegyunk a varosba pl egy zokniert az egesz napos program.

Ezert vannak itt a 3-4 evesek is babakocsiban.

2017. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A régivel az a baj, hogy kicsi a háttámla, kényelmetlen, nem igazán tud benne aludni.

Nehéz is a gyerekkel emelni.

2017. febr. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!