Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok 2 évesnek buszozáshoz?

Figyelt kérdés

Minél könnyebb, annál jobb, és lehetőleg télen a hóban sem lenne utolsó, ha bírná a strapát, de (mivel nem pici babáról van szó) valami olyanra gondolnék, ami esernyőre csuható, és adott esetben egy "nagy" táskában is elfér.

Sajnos a város másik végén van a bölcsöde, ahova felvették, és a reggeli rutinnál simán bele kell ültetni,míg a buszhoz kimegyünk, ill. leszállva tovább (hogy én is beérjek dolgozni) de délután szerintem inkább sétálna.

Alapból nem mindig alacsonypadlós busz jön, hiába az van kiírva, így nem akarok megszakadni a 15+15 kilós gyerek+babakocsival.



2015. jún. 11. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképp babakocsiznál? Van ilyen, de arra a fél évre én nem adnék (több)száz ezret egy babakocsiért.
2015. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ilyen van. Az általad említett kritériumoknak megfelel. Én nagyon szeretem, viszont nehéz beszerezni. A mienk mondjuk eladó, ha megtetszik a típus.

2015. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én sem akarnék érte annyit adni..gondolhatod, de autó hiányában valahogy meg kell oldanunk a problémát..sajnos sem otthonról a buszmegálló, sem a "végállomástól" a bölcsi nincs olyan közel, hogy simán sétafikáljon, vagy 2 órába fog tartani az út, amit gyalogosan kell megtennünk, hisz a hónom alá nem csaphatom.

Az eddigi kocsija (tapasztalatból mondom) hogy nehéz ahhoz, hogy naponta emeljem-levegyem-együtt toljuk-vagy csak én tolom, de akkor ő meg másfelé szaladozik...

Nem részlezem, hogy ki vagyok rajta akadva, hogy a 200 m-re bölcsibe nincs hely, mert a városból minden szőlő oda íratja be a gyerekét, mert "zöld"...

2015. jún. 11. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek egy ekkora gyereknek babakocsi?
2015. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy hasznalt quinny zapp megoldas.
2015. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Chicco liteway! 29 hónapos a lányom és még mindig használatban van imádjuk!
2015. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dreigang ***** válasza:
Kétévesen csatos hordozóban viszem a villamosban/buszban, vagy a nyakamban pár száz méteres távokra, a rövidebbekre négykerekűjén hajtja magát, még rövidebbekre gyalogol.
2015. jún. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekem elsőre ez jutott eszembe, viszont kétlem, hogy hóban is tolható lenne...:(

a többi kritériumnak viszont megfelel, csak 4,5 kg az egész babakocsi.

2015. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy egy Quinny Zapp vagy egy Abc design take off, persze használtan.

https://www.youtube.com/watch?v=aQztTuRB1wE

2015. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!