Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Most így a tél és a tavasz...

Most így a tél és a tavasz határán hogy hordozzam a babám? (Hordozókendő, többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első gyermekes vagyok és öltöztetési-rétegelési kérdésekben még bizonytalan vagyok..

2 hónapos babámat szívesen hordoznám, de kezdjük kinőni a terhes kabátom. Felmerült bennem, hogy a mostani kabátomon kívül hordoznám, viszont a mostani időjárást nézve hogyan öltöztessem alá? Jön a tavasz is, de még hideg van néha.. Első átmeneti időszakunk lesz :)


1: Jó ötlet-e a kabáton kívül hordás ennyi idősen? Ilyen időben?

2: Body, harisnya, vastagabb rugdalózó, sapka és egy belebújós kapucnis vastag kezes lábas (overall szerű..) elég lehet hozzá vagy sok? Nem fázós amúgy..



2017. febr. 24. 11:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, nem tudom szerkeszteni.. Valószínűleg másik kategóriába kellett volna írnom?
2017. febr. 24. 11:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én rengeteget hordoztam a babáimat, nem volt terhes kabátom, sosem tettem be Őket a kabátom alá, a legnagyobb hidegben sem.

A mostani átmeneti időszakban tökéletes lesz az öltözék a babádnak, amit leírtál. Arra vigyázz, hogy Te is viszonylag szellősen öltözz, ezekben a nappali 10-15 fokokban már nagyon könnyen beizzadhatsz egy nagyobb séta alkalmával, és akkor összeizzadtok, az pedig nem túl szerencsés. Én ilyenkor már eltettem az én vastag téli kabátomat, egy bélelt átmeneti kabát tökéletesen elég volt. A babát pedig olyan rétegesen öltöztesd, ahogy leírtad.

2017. febr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!