Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozókendőt vegyek?

Milyen hordozókendőt vegyek?

Figyelt kérdés
3 és fél hetes a kislányom. Nagy cicfüggő csak cicin alszik el illetve a kezemben. Olyan hordozó kendőt szeretnék venni amivel szoptathatom is ha kéri. Van két nagytesó övelük is kellene foglalkozni de úgy elég nehéz hogy mindig a kezemben van a baba. Vagy pl nem tudunk kimenni a jatszira mert a kishugi folyton cicizne. Így ha olyan hordozót találnék amiben szoptatni is tudok akkor talán kicsit kimehetnénk a negy fal közül a gyerekekkel. Karikás kendőt, rugalmas kendöt vagy szövött kendőt ajánlanátok? 3,5 hetes a baba

2016. aug. 10. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont ezért vettem rugalmasat, mert bár nagyon szeretem a szövöttet, de abban nem tudtam szoptatni.
2016. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van fészen babahordozás - kérdések és válaszok nevű csoport, lépj be, sokat tudnak segíteni
2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!