Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan baba hordozo amibe...

Van olyan baba hordozo amibe lehet tenni a babát arcal felém es kifele is? Es egészséges is. Ha lehet ne megkotos hanem csattos legyen és nem a legdragabb. Márkát es modellt kérek

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

amit elöl kifelé tudsz tenni, az mind egészségtelen. A lényeg, hogy ne csak a lába közt egy vékony anyag tartsa, hanem a térdhajlatáig fogja a hordozó a kicsit, ezt kifelé fordítva nem igazán tudod megoldani.


(meg tudom fogalmazni "tudományosabban" is, de így talán a legérhetőbb)

2017. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Kifele hordozás káros a babának. Nem létezik olyan hordozó, ami ez alól kivétel. Egyébként Caboo DXGO csatosunk van, lehet vele elől és hátul is, de csak befelé, hiszen az az egészséges. Nagyon kényelmes, szeretjük.
2017. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kivancsi. Akkor jol gondoltam , hogy nem okes a babat kifele hordozni mert nincs olyan hordozo amivel meg lehet oldani....
2017. febr. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!