Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hét 6naposan NT 2,8mm....

12hét 6naposan NT 2,8mm. Valakinek volt hasonló érték? Egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
Mire számíthatunk? :/
2017. febr. 24. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt viszonylag megválaszolják.

2017. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 3,6 mm volt, egészséges, lassan 4 éves kisfiam van

itt ahol lakunk 3 mm-ig normális, nem is küldenek el további genetikai vizsgálatra

orvos mit mondott?

2017. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezek a méret, terhességi kor, kombinált teszt magas kockázatot hozott ki, mi a hasba szúrás helyett a prenat választottuk.

Egészséges kisfiú.

2017. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hétfőre kaptunk időpontot genetikussal tanácsadásra. A védőnő szerint 3ig normális, a doki már úgy kezdte hogy haát kicsit vastag,de ahogy hívtam a genetikai intézetet a hölgy a telefonba azzal kezdte hogy miért mondták hogy magas ez az érték, mert hogy nem is magas. Elég sokféle eredményt olvastam, valakinek később derült ki hogy picit visszamaradottabb, de valakinek meg teljesen egészséges. Remélem hétfőn kapunk egy kis megnyugtatást, elég sokat küzdöttünk ezért a kis csodababáért.
2017. febr. 24. 12:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Voltatok a vizsgálaton? Mit mondtak?

2. válaszoló vagyok

2017. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsi csak most lattam hogy irtal. Hetfon voltunk a genetikusnal, marcius 28.ara kaptunk idopontot magzatvizvetelre,allitolag a szamok alapjan 2% esely van down korra,vagy mas kromoszomalis betegsegre,a magzatvizvetellel 99%ra kiszurik ezeket.kaptunk idopontot gyerekkardiologushoz is.kicsit megijedtem,remelem csak feleslegesen futjuk ezeket a koroket es a vegen minden rendben lesz.koszonom hogy erdeklodtel!! :)
2017. márc. 2. 10:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Megvan az amnio eredménye, és a szív uh is megvolt, egészséges a baba úgy néz ki :)
2017. ápr. 27. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök :)

Innentől csak pozitívan :)

Nekem a napokban született meg a kisfiam, akinek ugyanilyen volt az eredménye... Egy igazi tündér baba :)

2017. ápr. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok!! :) mostmár sokkal nyugodtabbak vagyunk, és nagyon várjuk hogy megszülessen a kisfiunk :)
2017. ápr. 28. 07:51
 10/12 A kérdező kommentje:
09.08.án megszületett a kisfiunk,szerencsére makk egészséges :)
2017. szept. 16. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!