Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lehet az eselye annak...

Hencsi005 kérdése:

Mennyi lehet az eselye annak ha beteg baba utan egeszseges baba szulessen?

Figyelt kérdés
Elvesztettem babamat az 5.honapban egy vese betegseg es keves magzatviz miatt.Ujra szeretnek babat de mi van ha ujra at kell elni ezt a szornyuseget
2017. jan. 23. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2 eset fordulhat elő. Egészséges vagy újabb beteg baba lesz a végeredmény.

Egy genetikai vizsgálat nem ártana, hogy milyen betegségeket tud a születendő gyermek örökölni tőletek. Hátha kiderül belőle valami.

2017. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. A vetélések gyakoriak, és előfordulnak sajnos véletlen is betegségek. De ha későn szakad meg a terhesség, akkor tanácsos beszélni egy genetikai tanácsadóval, aki megnyugtathat titeket, hogy ez egyszeri sajnálatos tragédia volt, vagy éppen javasolhat megoldásokat, hogy legközelebb ne forduljon elő.
2017. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Beethoven a 10 gyerek volt 9 beteg után
2017. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom nagyon szeretnél gyereket. Próbálkozni kell.
2017. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a 12. hét után már ritka a vetélés. Nyilván ez nem vigasztal, ha pont te vagy a "ritka" eset. Viszont a nagy számok ötvénye alapján a következőnek egészségesnek kell lenni.


De tényleg nem árt megnézetni, hogy ez nem valami dominánsan öröklődő betegség volt-e.

2017. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Ha ismernél egy nõt, aki éppen terhes, már van 8 gyermeke, akik közül 3 süket, 2 vak és egy szellemileg visszamaradott, neki pedig szifilisze van, ajánlanád neki az abortuszt?

...

ha az abortusz kérdésre igennel válaszoltál, akkor épp most ölted meg Beethovent."

2017. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és Beethoven apja még alkoholista is volt.
2017. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszotokat.Màr van 2 egèszséges gyermekem.Teljesen normàlis terhesség volt.A 3.Baba véletlen jött nem terveztem màr babát.De ùgy voltunk vele ha jött akkor örülünk.Mikor kiderűlt ez hogy mind kèt vesèje rossz ès 2%alatt van a magzatviz kènyszertartàsban fekszik kis angyalkàm.Csak döbbentem néztem hogy lehet???Miért èn????2 % esèlye volt ennek az orvos àllìtàsa szerint Persze hogy bele estem mièrt ne estem volna.Az orvos azt mondta genetikai hiba vagyis kromoszòma hiba.Egy vèletlen.Hàt nem tudom hogy vàlaljak e egy babàt.Màr 33 vagyok a fèrjem 40 felett van.De ez miatt màr a bekatanàs szèlèn àllok.Ez a hiàny ami kialakult hihetetlenűl nagy.Ti vàlalnàtok a helyemben ha vannak màr gyerekek.?????Előre is köszönöm a vàlaszatokat
2017. jan. 24. 06:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Öregek messze nem vagytok. Belefér egy 3. is, de csak akkor ha nem megy a másik kettő rovására. Ezt neked kell tudni mennyire van erre még kapacitás
2017. jan. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A vetélés utáni vizsgàlaton nem derült ki semmi?

Először is hagyj időt magatoknak a gyászra, ez nem egy-két hónap, mint egy korai vetélés esetén. El kell engednetek őt. Kérj segítséget ehhez, ha szükséges.

Utána majd érzed, akarsz-e, mersz-e belevágni újra. Csinaltass meg minden létező vizsgálatot, hogy minimálisra csokkentsd a baj esélyét!

Rengeteg időd van még, fiatal vagy.

Részvétem!

2017. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!