Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Túl nagy választék, rengeteg funkció, már a férjem sem tud mit mondani. Ezek lennének az igényeink:

- Maximum 150-200 ezer újonnan

- multifunkcionális legyen

- Könnyű szerkezetű, kis ügyes, jól koordinálható

- Falun lakunk, de beton/aszfalt van mindenhol, kertes házban lakunk, 4 lépcsőfokot kellene cipelnem.

- Legrosszabb terep, ha a kertben füvön tolnám, az sem göröngyös túlzottan.

- Inkább kisebb legyen, ne olyan batár nagy robosztus.


Tudnátok ajánlani konkrét márkákat? Nem gond ha régebbi típus, használtra is nyitott vagyok.


2017. febr. 28. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC design cobránk volt, két gyereket kiszolgált és pár karcon kívül még mindig semmi baja, egyszer se kellett javítani. Jól kormányozható és irányítható, a gyerekek is nagyon szerették, a kisebb még 3 évesen is sokszor akart benne utazni. Nem utolsó sorban alul nagy kosara van, ami sok játékot elnyelt a játszótérre menet:-D
2017. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Adbor ottis!! Nekunk az van, es egyszeruen imadom!

A döccenőket fel sem veszem, se en se a lanyom! Mintha tolnam vagy sem. Aluminium vazas, multifunkcios, teleszkopos, duplarugozas, felfujhato kerekek, bolygosithato es fixalhato kerekek:) arrol nem beszelve hogy gyonyoru, es egy ev garis

Mi 140 ezerert vettuk :)

2017. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk Carra Lusso 3:1 multifunkciós babakocsink van. 190.000 Ft-ért vettük a Babaszafariban.

Könnyű alumínium, terepen is könnyedén tudom tolni. 5 emeletes panelban lakunk, a 2.emeleten, lift nincs, tehát cipelnem kell a lépcsőn, és nem szakadok meg mire felérek vele, szóval nehéznek sem mondanám. Fontos volt nekem, hogy modern legyen, olaszos maga a fazon, így még közelebb állt a szívemhez. Kagyló alakú mózes pedig nagyobb biztonság érzetet ad a picimnek.

A hordozó részét is könnyen lehet a vázhoz illeszteni, jó időben azt szoktuk használni, hidegebb időben még a mózest.

És nem utolsó sorban nem olyan nagy batár mint a legtöbb multis babakocsik.

Szerintem jobb kocsit nem is találhattunk volna. Annyit fogok bánni, ha lesz majd kistesó, és kisfiú lesz, nem tudjuk nála is használni mert nem volt uniszex színben, inkább csak csajosban.

Csak ajánlani tudom.

2017. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!