Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 funkciós babakocsi közül...

3 funkciós babakocsi közül mit ajánlotok ami könnyű és nem túl drága?

Figyelt kérdés

Újszülött kortól kéne.

Használtan venni mennyire rizikós?


2017. márc. 6. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

A legkonnyebb kocsi az espiro. Eloszor en is jol belevalasztottam egy nehezbe, ami hiaba volt markas, de alig birtam betenni az autoba.

Szoval masodjara espiro vector air-t vettunk, 3:1-ben.

Pont most valik eladova, ha gondolod privatban tudok kepet kuldeni, ha erdekel, csajos szinu, sotetlila-sotet rozsaszinu.

Nyugodtam vehetsz hasznaltat, ha latszik a kocsin, hogy megkimelt, keveset hasznalt.

2017. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Nekünk a Mamma Kiddies 3:1-ben multifunkciós babakocsink van, újszülöttkortól. 130e-ért vettük a Babaszafariban. Nagyon könnyű tolni, esetleg felemelni, összecsukni is akár. Mintha semmit sem tolnék. A buckákat fel sem veszi.
2017. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én hiker kocsit vettem, nem a legkönnyebb, de simán tudsz vele lépcsőzni is, az autóba is könnyű betenni. Szerintem is nyugodtan vehetsz használtat, a kerekeit nézd, hogy ne legyen nagyon megkopva, ill a fékeket
2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fiúnak kéne, a csajos szín nem jó :)

Esetleg egyéb ötlet.

Amúgy az Espiro Vector Litet árulják még vagy márcsak használtan kapni, néztem a nagyobb bababoltokat de a honlapjukon nincs...

2017. márc. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!