Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi vásárlás előtt...

Babakocsi vásárlás előtt állunk. Peg Perégo babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ezt a kocsit néztük ki: [link]


Van valakinek tapasztalata ezzel a márkával, a kocsival kapcsolatosan? Milyen kocsit ajánlanátok még?


2017. márc. 13. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, Navetta mózessel és Primo Viaggio hordozóval. Imadjuk, most hasznalja a 3. gyerek. A 3. előtt mi lecseréltük a kerekeket, mert azok eléggé leharcoltak lettek a lányunk és unokahugom után (sokat babakocsizott mind a két gyerek), de egyébként tökéletes állapotban van. Mi nagyon szeretjük.
2017. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén Pliko p3 van nekünk is! Én kifejezetten nem szeretem, alig varom, hogy ne kelljen már hasznalni. Első gyereknek egy Thomas Hiker 3in1 kocsija volt, az szuper volt! Sajna eladtam. Ahhoz képest ez rozoga. Fennakad a padkakon, eléggé rázkódik.

Amit belinkeltel, konkretan nem ismerem! Nezzetek meg az üzletben, próbáld ki mindenképpen.

2017. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint nem lőhetünk nagyon mellé! Most úgy gondolom mózest, meg hordozót veszünk. Bár lehet, hogy a mózesbe bele se fogom tudni rakni, mert nem fogja szeretni.
2017. márc. 13. 12:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen nehéz választani😉. Azt hittem egyszerűbb lesz babakocsit vásárolni.
2017. márc. 13. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlom van csak fekete vázas book 51- es én elégedett vagyok most 3 hónapos a pici meg a Mózest használjuk terepen nehézkes a közlekedés oda nem ajánlanám en nagyon szeretem.
2017. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megvettük. Bár terepen is kell használnom. Emiatt kérdéses. Bízom benne, hogy jókat fogunk sétálni, és aludni benne. Az tetszett benne a legjobban, hogy könnyű tolni.
2017. márc. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!