Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi sport része egybe...

Babakocsi sport része egybe dönthető vagy csak a háttámla. Melyik a jobb, melyik vált be?

Figyelt kérdés

Több típust látok, ahol az ülés maga dönthető hátra, tehát az ülő pozíció megmarad, nem ismerem ezt a fajtát, hogy jó-e, kényelmes-e a gyerekeknek. Használtatok ilyet? Nem volt gond?

[link]

Nem ezt a kocsit néztük ki amúgy, csak annak is így dönthető a sport része.


2017. márc. 14. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én babám szereti, kényelmesnek is látszik, de ülni tudástól használjuk csak. És nem sokszor szokott aludni babakocsiban, ha pl minden nap ott altatnám, nem ilyet választottam volna. Ha még nem tud ülni a baba, akkor szerintem semmiképpen.
2017. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amíg nem tud ülni addig a sima háttámla döntőssel jó lehet, de ilyen fajta babakocsinál hogy lehet megoldani, hogy majdnem vízszint de mégsem?

Szóval arra lennék kiváncsi mikor a mózest kinövi, de esetleg még nem ül, vagy egyszerűen már nem marad meg a mózesben.

2017. márc. 14. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Kagylo ulesnek hivjak amit irsz.

Nekunk olyan volt,3 hos koraban valtottunk ra.a 3 fokozaton kivul hevederrel lehetett finomhangolni.kisfiam sokat aludt benn,nem tunt kenyelmetlennek.pedig en nagyon nem akartam ilyen kocsit.

Viszont 10 hosan kinotte...82cm volt a hossza a sportnak,igy vettunk masik kocsit,ami csak sport.ennek kulon lehet allitani a hattamlajat.joval nagyobb az ulese,kenyelmesebb.

Meg amit nem szerettem a kagylosban,az a kupolaja volt.ha ult,akkor jol elore ert,de ha fekudt,akkor a kupola is hatrebb ment ugye,az ulessel egyutt.

2017. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a kagylóülésre szavazok :)

4 gyerekemnek mindig ilyen kocsijuk volt, imádták, hatalmasat tudtak bennük aludni.

Igaz ők nem hason alvósak...bár hason fekve nem is lehet bekötni a babákat ;) Amíg pici addig mózes, ha meg már a mózes nem kell, kinövi akkortól muszáj bekötni,mert egy pillanat és megvan a baj (barátnőm megjárta)

2017. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Nekem is Buzz xtra 4-em van :)

Soha nem találsz jobbat :)

(érdemes körbenézni,mert én pl. 150-ért találtam vadi újat, mózessel)

2017. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!