Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 hónapos baba, mózeskosár...

3 hónapos baba, mózeskosár "kinövés". Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapos babám kicsit hosszú, most 62 centi. A mózeskosárban már csak kb 5-10 centi van a feje fölött, szinte kitölti a babakocsi részt. Oké, hogy van még helye, de már nagyon a határán van, hogy "szorosság" érzete van..

Ilyen korban még nem túl stabil neki a sport rész fektetve, de akkor mit tegyek, ha 6 hónapos korig bőven kinövi?? Autós hordozóban legyen mindig? Megjegyzem, szélességre már az is kezd szűk lenni..


Volt így valaki? Mit tennétek? Nem szívesen vennék új kocsit.. Ha csak nem muszáj..



2017. márc. 29. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hat szerinted mit lehet tenni? Csak is egy masikat venni. Ha szeretnel,ha nem. Ez van. Egy gyerek koltsegekkel jar.
2017. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém is 62 cm volt 3 hónaposan. Most 6 honaposan 70 cm, egy hete a babakocsi szinte vízszintesig dönthető sport részét használjuk...az azért is jobb, mert be van kötve és igy nem akar forogni, amikor fent van (a mózesben ilyenkor mindig forogni akart, féltem, hogy kiesik). Ráadásul ha megemelem az ülés háttámláját kicsit, teljesen jól kilát és nézelődik.

Nekünk Peg Perego Navette mózes volt, ami messze nem a legnagyobb, de 3 hósan még tökéletes volt neki (szintén kb. 10 cm volt hosszban még szabad). Szerintem még simán mózesben lehet...mit jelent a "szorosság" érzés? Mit csinál? Nem lehet esetleg melege ebben az időben? Mit adsz rá?

5 hó körül szerintem átkerülhet olyan sportrészbe, ami szinte teljesen vízszintesig dönthető, de hordozóban tuti nem tartanám állandóan.

2017. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már kalimpál, nyúl a játékokért, séta közben is a kezébe adok valamit és el van vele. Ezért sokszor beleüti a kezeit a falba, fészkelődik. Többször nyöszörög mint szokott.

Elég "szabad baba", napközben a nappaliban van szőnyegen pléden, nem nagyon zárjuk falak közé (pl kiságy).

Öltöztetni leginkább a magunk öltözete szerint öltöztetjük. Sosem volt fázós, így a mostani melegben így szokott lenni:

ma például: vékony sapka, rövid ujjú body, hosszú ujjú felső, farmer gatya, zokni, kis cipő. Plédet akkor rakok rá ha fúj a szél vagy nagyon árnyékos helyen vagyunk. Amúgy ma az erkélyünkön a sapi és a cipő is lejött róla, mert melege volt. Sütött a nap, jól érezte utána magát, el is aludt.


Kíváncsi vagyok hogyan nő tovább, lehet még kihúzzuk 1-2 hónapig..

2017. márc. 29. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

En siman atraktam a sportba 3 hosan.

Nyar is volt,nagy baba is volt.ha lehet majdnem teljesen vizszintbe fektetni a sportot,miert ne lehetne belerakni?lenyegeben fekszik abban is,max nem teljesen vizszintben.tok jol elvolt benne.

2017. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

62 centi egyáltalán nem kirívóan nagy 3 hónaposan.

Átlag mózes pedig ~75 centi körüli, lányom 73 centisként még abban feküdt, kényelmesen.

2017. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ha nem lehet teljesen vízszintig dönteni a sportrészt, akkor talán a hordozó kevésbé rossz.
2017. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!