Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Zapp babakocsival meg...

Quinny Zapp babakocsival meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
1 éves babának kéne, nem alszik már séta közben, mindig alvás után megyünk ki, így az nem zavar, hogy nem dönthető. Tudom, hogy a Zapp extra jobb, de olcsóbbat szeretnék, ezéert csak a sima Zappról kérdezek. Elég nagy a kuplája, jól árnyékol? Kényelmes a gyereknek?
2017. ápr. 9. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:

1 eves gyereknek nem vennek olyat, ami nem dontheto.

Ti sosem mentek sehova, egesz napos programra, mikor aludna a kocsiban ?

2017. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél használtam a Zappot, általában én is akkor mentem vele, ha tudtam, hogy nem fog aludni. Szerettem, mert kicsi, könnyű, könnyen fordul, nagyon kicsire lehet csukni, a kupolája is elég nagy volt, bár a fiam utálta, ha fel volt húzva, mindig hátratolta. Annyi a hátránya, hogy nem tudod megpakolni, illetve a tolókarra tudsz akasztani táskát, de ha jobban meg van pakolva és kiveszed a gyereket, tuti hátraborul. De nem is nagybevásárlásra találták ki.
2017. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 10:41

Nem igazán. Itthon szeret aludni az ágyában. Napi egyszer alszik már csak, 12-3 között, egyszerűen úgy intézzük, hogy olyankor itthon legyünk, hogy tudjon nyugodtan pihenni.

2017. ápr. 9. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, ertem, nekem csak hihetetlen, mert mi kb mindig megyunk, a babakocsiban alszik 2 orat, mig otthon 45 percrt, ugyhogy nekunk ez valt be.

Quinnynk is van egyebkent, nekem ami hatrany, hogy a tolokar alacsony 168 cm vagyok, es faj a hatam.

2017. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Marmint ha tolom, gornyedek es attol faj a hatam.
2017. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Imádom a Zappunkat. Könnyen fordul, kis helyen elfér, pici boltokban is tudok vele lavírozni. Nálunk a súlya volt a fő szempont, mert nincs lift, csak 6 kg, ami szuper. A kupolája kicsi és nem árnyékol jól, de mi vettünk napernyőt hozzá, azzal jól működik. Gyerek szereti, el is alszik benne, bár tény, hogy ha elaludt, akkor általában hazavisszük és átrakjuk az ágyába.

Azoknak való, akik nem szeretik a tank jellegű kocsikat, nem akarnak közlekedési akadályt képezni. Olyanok szeretik, akik elindulnak egy női ridiküllel a babával és nem kell a 20 kg-os batyu. Szóval, ha könnyedén akarsz közlekedni a babával és olyan helyen laksz, hogy szükségben hamar hazaérsz, vagy be tudsz menni egy boltba pótkajáért, italért stb.

Valódi hátránya (és előnye is) szerintem egyedül az, hogy nem lehet megpakolni, ha a fülére lógatsz szatyrot, akkor az felboríthatja a kocsit, homokozó cuccot azért elbírja, de egy dinnyét már nem.

Én magas vagyok és kényelmes tolnom, nem tudom, hogy az alacsony csaj miért tartja kényelmetlennek.

2017. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
" alacsony csaj " , kossz, ez kedves ... (168 cm miota alacsony ?? ) MERT nekem kenyelmetlen, attol, hogy te kenyelmesen tolod, meg masnak is lehet velemenye, te magas csaj!
2017. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem értékítéletnek szántam a magasságod. Örülj neki, hogy középméretű vagy.
2017. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én tényleg alacsony vagyok (158 cm), úgyhogy nem hiszem, hogy ez gond lenne :D A 168 nekem tök magasnak számít egyébként :D
2017. ápr. 10. 09:03
 10/10 jafnrétti ***** válasza:

A miénk ugyan zapp extra, de kialakításra ugyanaz. Nekünk ez egy másodlagos babakocsi, leginkább azért vettük, mert a nagy nem fért be a csomagtartóba, és nyaraláshoz kellett, de tavaly még nálunk szempont volt a dönthetőség is, hiszen még csak fél éves volt a gyerek akkor. Most már egy éves elmúlt, elég régen volt már hátradöntve, nem szokott benne elaludni. Igaz, mi ezt viszonylag keveset használjuk, télen csak a nagyobb volt használatban, mert ehhez nincs lábzsákunk, meg amúgy is ez elég szellős azért, most meg, hogy itt a jóidő, én főleg hordozom a hátamon.

De azért heti pár alakommal előkerül ez is, és szerintem még kényelmesebb is neki ülni, mint a nagyobb babakocsink. A nagyban mindig olyan furán előrecsúsztatja a fenekét, ebben viszont nagyon szépen ül.

Nekem nem alacsony a tolókar, igaz, hogy én nem nőttem túl nagyra :D

Azt kimondottan szeretem, hogy egy jó kis fürge kocsi, pici, jól el lehet vele lavírozni kis helyen is.

Amit nem annyira szeretek, hogy 3 kereke van, és asszem egész Európában csak 3 kerékkel árulják, az USA-ban viszont van 4 kerekű változata is. Nekem az jobban tetszene.

2017. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!