Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gb Qbit Gold babakocsi vélemény?

Gb Qbit Gold babakocsi vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Használ valaki ilyen kocsit?Mi a véleménye róla?Megnézem élőben is,csak hátha valaki mond valami okosat rá.

2017. ápr. 11. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés de nekem volt ilyenem, könnyen tolható, nehéz terepen is elmegy az új verziója lényegesen párnázottabb mint az előző volt.

Én repülőtéri babakocsinak hívom mert főleg arra használtam, és arra is lett kitalálva!

Nagyon jó kis hordozó kapható hozzá, mózeskosár sem szükséges én pl nem használtam mózeses babakocsit.

Az ára nagyon nagyon kedvező és egyetlen mozdulattal icipicire csukható össze!

Csak ajánlani tudom ha kicsi a hely, ha sokat vagy úton- repülő, autó , kicsi csomagtartó ha lépcsőznöd kell mert pici és könnyű.

Nem borulékony.

2017. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszod!Azóta már megvettem az álom kocsit,hasonló ehhez.Mutsy Nexo lett.Kicsi csomagtartóba is befér,és igen nekem se kell mózes. :-)
2017. dec. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!