Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikerkocsi kérdés! Kinek...

Ikerkocsi kérdés! Kinek melyik típus vált be?

Figyelt kérdés
Bónusz "probléma", hogy a nagytesó kb. 21-22 hónapos lesz, mire ha minden igaz érkeznek az ikrek, valahogy őt is szállítani kell. Ötletek?
2017. ápr. 13. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mar kerdezted tegnap. Miert nem azt a kerdest emeled ki ?
2017. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem telt el 36 óra és nem engedte kiemelni... egy darab válasz nem érkezett arra sem és a tiéddel sem mentem sokra, köszi.
2017. ápr. 13. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam ikreseket többféle típusú kocsival, de az ajtók min. 70-80 cm szélesek. Egymás mellettit ne válassz. Érdekesek az egymással szembeniek.
2017. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mi is egymás mögöttire gondoltunk mindenképp. Csak annál testvérfellépő kilőve, annyira belóg a mózes a tolókar közé, nincs hely, hogy ott álljon valaki. Találtam egy testvérülőkefélét, aminél a mózes tetején ül a nagy, hasonlóan, mint a bevásárlókocsiban, ez nagyon tetszett, aztánrájöttem, hogy nem bírná el az adapter a plusz 15 kilót... Ez is a szimpla kocsihoz való, ahogy nem egy tengelyen rögzül a mózes, hanem kettőn. Aztán láttam ezt az egykerekű oldalkocsi félét, az is szimpatikus, csak aztán fene tudja, hogy kompatibilis-e a kinézett ikerkocsi vázához. Bebetto 42-t néztem egyébként.
2017. ápr. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!